Форум Кодымчан

Объявление

Добро пожаловать на форум города Кодыма.

Зарегистрируйтесь, гости форума лишены возможности оставлять свои сообщения (некоторые разделы могут быть недоступны для чтения).

Замечания, предложения и о проблемах на форуме пишите администраторам этого форума   kodyma-forum@yandex.ru

Узнать новости города и района на сайтах http://kodyma-city.narod.ru и  http://kodyma.od.ua

RSS импорт: www.rss-script.ru
 
   

Кодимські оголошення:


 
 

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Кодымчан » Техника, связь » Мобіла зараз - це примха чи статус...? ЇЇ вплив на людей!?


Мобіла зараз - це примха чи статус...? ЇЇ вплив на людей!?

Сообщений 1 страница 27 из 27

1

Не згадаю де, але читав про одного вузькоглазого, що він купив відповідну батарею до своєї мобіли, включив, а телефрн як бомба рванув! Крім того на мою думку зараз можна визначити по мобілі який статус в суспільстві займає людина, та й не тіки статус, а й місцезнаходження її. А ще я чув, що всі розмови в форматі, що не займає багато памяті, а також заархівовані зберігаються всі розмови за останніх 2 тижні!

Отредактировано 7mens (5 мая, 2009г. 18:49:33)

0

2

7mens написал(а):

А ще я чув, що всі розмови в форматі, що не займає багато памяті, а також заархівовані зберігаються всі розмови за останніх 2 тижні!

Де зберігаються?

0

3

Робинзон Крузо написал(а):

Де зберігаються?

Не знаю на предмет зберігання, але технічно це не складно зробити (кожен провайдер мобільного зв'язку має свої сервери, де крутяться його програми управління, та зберігається вся інформація (яка?)), так і місцезнаходження (цеж передавач!), якщо є 3 точки з яких засікається передавач, то місцезнаходження його до 1 метра визначить і школяр. При сучасній технології 1 секундного імпульсу та однієї точки захвату буде достатньо. визначити хто володар телефону - хвилинна справа, а в Росії діє ще реєстрація поіменна, там це спрощується. Якщо піти далі фантазувати, то можливо вибухові пристрої закладати в усі нові телефони, ще на заводі, направленною командою при потребі активувати вибраний телефон :)
А статут в суспільстві визначає не телефон :). Правда, платиновий корпус я собі дозволити не взмозі :(

0

4

Робинзон Крузо написал(а):

Де зберігаються?

На це питання відповім питанням: а де зберігається інформація "інтернету" (а інформація може бути конфіденційна, таємна-інформація про вибори в 2004 році)? Адже кожен закачує чи скачує пісні, фільми! А питання на мою думку тут потрібно поставити не де зберігається, а хто до неї має доступ і чи може скористатись нею (в неті хакери пробують "дістати її")?
Крім того, звідки "взялись" мобільні телефони: моя теорія ))) - спецслужби світу (в тому числі і України) завжди на крок вперед у розвитку технологій, тобіш - у спецслужб появилось щось краще і зручніше, ніж мобільні телефони, які вони "віддали" простим смертним.
А також додам, що на даний час супутник взмозі сфотографувати сірникову пачку, яка знаходиться на землі і прочитати на ній хто їх випускає. А от хто до нього (супутника) має доступ, а також чи використовує він їх у своїх цілях це я не знаю, хоча б не проти взнати :rolleyes: .
Я впевнений, що в світі є людина, яка тримає палець на кнопці по запуску ядерної бомби. Впевненість додає історія - існування служби КГБ!

Отредактировано 7mens (6 мая, 2009г. 12:49:34)

0

5

7mens написал(а):

А от хто до нього (супутника) має доступ, а також чи використовує він їх у своїх цілях

уже отходим от темы, но ...

подслушивающие устройства, как неотъемлемое от основного чипа (схемы) , в промышленных масштабах в изделиях для широкого потребления давно известны, еще наверное с 70-х . несколько видов советских калькуляторов с этой серии., почему мобильный хуже?

если пойти дальше...
Многие знают о проектах чипования животных. А началось с предложения вшивать чип в человека при рождении (в нем индификатор личности, банковский счет, група крови, наследственные болезни и другие сведения, возможен маячек), идея осталась и обрабатывается....
дальше...
где-то читал, что при борьбе с одиночными приступниками могут быть задействованы космические силы, специальное оружие (не знаю вроде порохового или воздушного действия) стреляющего пулей с орбиты с большой точностью уже разработано.
дальше...
С гуглей мы можем рассмотреть легковой автомобиль, но не в реальном времени, но те кто этим управляет могут делать и в реальном и с точностью на сотню порядков выше.
дальше...
зачипованого человека выслеживает спутник (никуда не денишся!) и по чьей то команде срабатывает дальнобойное стрелковое оружие......
Без надобности делать войну в иране, главного террориста и сейчас мог бы убить простой оператор такого спутника. Разборок типа аля 90-е уже не будет , а зачем, заказал и минут через 5 выполнили.

Вопрос: под чей контроль это попадает? и чем это для нас всех выльется ( не добавляю эксперименты с поголовным зомбированием, попытки управления массами, те кто не попал под действия эксперимента ждет пуля, клонирование...  короче, большая шарообразная тюрьма)

ps
извините, мобильный все звонит, навеял! :)

0

6

7mens написал(а):

А ще я чув, що всі розмови в форматі, що не займає багато памяті, а також заархівовані зберігаються всі розмови за останніх 2 тижні!

что-то мне в это мало верится. до сих пор существует прослушка для отдельных людей и со спец разрешения.
а то это по моему будет занимать просто колоссально много ресурсов такая слежка за всеми сразу.

0

7

SlipKnot написал(а):

что-то мне в это мало верится. до сих пор существует прослушка для отдельных людей и со спец разрешения.а то это по моему будет занимать просто колоссально много ресурсов такая слежка за всеми сразу.

Розмови всі записуються, а от прослуховування - ???.

0

8

слушают, правда не всех, далеко не всех.
В Штатах  идет глобальное прослушивание автоматами. робот выискивает ключевые слова с разговора, если такое слово было произнесено - включается запись, после этого идет полная запись разговора (возможно разговор полностью и записывался, но без ключевых слов сразу удаляется). такой себе фильтр. Это они внедрили после 11 сентября. И уже записи  прослушивает сотрудник определенных служб.

Сейчас и нет контролируют таким же способом.

0

9

7mens написал(а):

Розмови всі записуються, а от прослуховування - ???.

Что значит прослушивания? Категорически не верю, что все записываются. Хотя бы из прагматических соображений, так как подавляющее большинство трепа не относится ни к важным государственным делам, ни к преступной деятельности. Задайте себе вопрос: для чего все писать? Ответ очевиден - не за чем! Кто ж будет тратить деньги и другие ресурсы попусту? Отсюда следующее: для того, чтобы записать - надо прослушивать.

Из-за моей нерасторопности (долго держал набранный ответ неотсылая) Робинзон не видел моего предыдущего ответа, а он относится и к этому посту, которого я не видел (писали мы практически одновременно).

Отредактировано sergey (16 мая, 2009г. 14:02:20)

0

10

sergey написал(а):

В Штатах  идет глобальное прослушивание автоматами.

вот за это я и говорю. такая система отсеивает 99% ненужной инфы. Но даже такие системы как мне кажется не очень ефективные. Если человек скажет ключевое слово не правильно или не понятно то запись не пойдет. Все мы по моему пробовали настраивать на более новых мобилах голосовой набор(Говоришь телефону имя, а он звонит этому человеку), у меня не рас было что говоришь имя а он не реагирует или вообще звонит другому человеку.

0

11

Автоматическая система - это защита от дурака. Сама по себе она вряд ли эффективна, разве что в комплексе других мероприятий. Мне кажется, что те, кого это касается, давно знают о прослушке и используют другие методы общения, либо манипулируют приборами/номерами и т.д.  Да если мы говорим о разговорах, то много чего могут придумать. Гораздо более важна аналитическая работа.

0

12

SlipKnot написал(а):

Но даже такие системы как мне кажется не очень ефективные.

Робинзон Крузо написал(а):

Мне кажется, что те, кого это касается, давно знают о прослушке и используют другие методы общения, либо манипулируют приборами/номерами и т.д.  Да если мы говорим о разговорах, то много чего могут придумать. Гораздо более важна аналитическая работа.

Потому многих еще не повылавливали :)

0

13

в Европе мобильная связь построена на стандарте GSM, в Штатах же - CDMA
объясняю разницу: в GSM распределение между клиентами идут по частотному принципу, тогда как в CDMA - по кодовому
прослушать любую частоту абсолютно не проблема, тем более если знать ее(эти данные хранит спец. машинка, и оператор дает эти данные любой спецслужбе - практически по первому требованию), так что звонки между абонентами GSM сети и на внешнюю линию (проводная связь, спутниковая, абоненты CDMA) слушаются без проблем.
с CDMA все гораздо сложнее. используется система множественного доступа с кодовым разделением. Именно кодовым, а не частотным или временным, что обуславливает ряд преимуществ стандарта CDMA. Встроенный алгоритм кодирования обеспечивает полную конфиденциальность разговоров, гарантируя защиту от несанкционированного доступа и прослушивания в эфире. Прослушать становится возможным только звонки на внешнюю линию (опять же, по причине уязвимости вторых).
и еще: телефоны CDMA работают, используя сигнал мощностью на уровне шума. Благодаря этому обеспечивается высокая экологическая безопасность для пользователя, в отличие о GSM, где базовые станции излучают сигнал мощностью в несколько ватт (в общем то это не страшная доза, солнце дает намного больший заряд, однако насыщенность подобными станциями в одной местности значительно увеличивает загрязненность эфира радиоизлучением)

0

14

Випадково знайшов файл на диску у знайомого.

Кінець 20-го сторіччя приніс для людства багато переваг, які використовуються в повсякденному житті і містять у собі  нові перспективні  можливості як для звичайного пересічного громадянина, так і для удосконалення діяльності  правоохоронних органів у сфері боротьби з злочинністю.

Будь-який технічний винахід людського розуму, що розширює наші можливості і створює для нас додатковий комфорт, неминуче містить у собі і  проблемні питання, що становлять окремий предмет вивчення криміналістичної науки з питань   розробки, використання та впровадження у сучасну практику новітніх  методик з найрізноманітніших аспектів розкриття злочинів при  проведенні  досудового слідства.

Не є виключенням у цьому плані і сучасні засоби бездротового (стільникового) персонального зв'язку. Так, вони значно розширили нашу свободу, «відв'язавши» нас від телефонного апарату на робочому столі і надавши нам можливість у будь-який час і в будь-якому місці зв'язатися з необхідним кореспондентом.
Але також відомо, що ці «чудеса техніки», а саме стільникові (“мобільні “) телефони містять у собі дуже великі можливості для з”ясування багатьох питань, які виникають при розкритті скоєних в умовах неочевидності  злочинів при розслідуванні кримінальних справ

Щоб краще зрозуміти нові можливості, пов'язані з використанням бездротових засобів зв'язку, необхідно згадати, що ці засоби із себе представляють і як працюють.

Сучасні бездротові засоби персонального зв'язку складаються з мобільних телефонів стільникового зв'язку, пейджерів і бездротових   стаціонарних радіотелефонів.

Мобільні телефони стільникового зв'язку фактично є складною мініатюрною приймально-передавальною радіостанцією. Кожному стільниковому телефонному апарату привласнюється свій електронний серійний номер (ESN), який кодується в мікрочипі телефону при його виготовленні і повідомляється виробниками апаратури фахівцям         ( операторам), що здійснюють його обслуговування.
Крім того, деякі виготовлювачі вказують цей номер у пам”ятці для користувача. При підключенні апарата до стільникової системи зв'язку техніки компанії, що надає послуги цього зв'язку, додатково заносять у мікрочип телефону ще і мобільний ідентифікаційний номер (MIN).

Мобільний стільниковий телефон має велику, а іноді і необмежену дальність дії, що забезпечує стільникова структура зон зв'язку. Уся територія, що обслуговується стільниковою системою зв'язку, розділена на окремі прилягаючі друг до друга зони зв'язку - «стільники». Телефонний обмін у кожній такій зоні керується базовою станцією, яка здатна приймати і передавати сигнали на великій кількості радіочастот.
Крім того, ця станція підключена до звичайної провідної телефонної мережі й  обладнана апаратурою перетворення високочастотного сигналу стільникового телефону в низькочастотний сигнал провідного телефону  чим й забезпечується сполучення обох систем.
Періодично (з інтервалом 30-60 хвилин) базова станція випромінює службовий сигнал. Прийнявши його, мобільний телефон автоматично додає до нього свої MIN- і ESN-номери і передає  загальну кодову комбінацію на базову станцію.
У результаті цього здійснюється ідентифікація конкретного стільникового телефону, номера рахунка його власника і прив'язка апарата до визначеної зони, у якій він знаходиться в даний момент часу. Коли користувач дзвонить по своєму телефону, базова станція виділяє йому одну з вільних частот тієї зони, у якій він знаходиться, вносить відповідні зміни в його рахунок і передає його виклик по призначенню. Якщо мобільний користувач під час розмови переміщається з однієї зони зв'язку в іншу, базова станція зони, яка залишається користувачем, автоматично переводить сигнал на вільну частоту нової зони.

Пейджери являють собою мобільні радіоприймачі з пристроєм реєстрації повідомлень у літерному (буквенному), цифровому чи змішаному вигляді, що працюють, в основному, у діапазоні 100-400 Мгц. Система пейджингового зв'язку приймає повідомлення від телефонного абонента, кодує його в потрібний формат і передає на пейджер викликуваного абонента.

Стаціонарний бездротовий радіотелефон поєднує в собі звичайний дротовий телефон, представлений самим апаратом, підключеним до телефонної мережі, і приймально-передавальним радіопристрієм у виді слухавки, що забезпечує двосторонній обмін сигналами з базовим апаратом. У залежності від типу радіотелефону, дальність зв'язку між трубкою й апаратом, з урахуванням наявності перешкод і поверхні, складає в середньому до 50 метрів.

Проблема захисту інформації

Інформація, що передається за допомогою    вказаних вище засобів,
не завжди надійно захищена від несанкціонованого прослуховування. В даний час електронне перехоплення розмов, що ведуться по стільниковому чи бездротовому радіотелефону, стало розповсюдженим явищем.

Так, наприклад, у Канаді, по статистичним даним, від 20 до 80% радіообміну, що ведеться за допомогою стільникових телефонів, випадково чи навмисно прослухується сторонніми особами.

Електронне перехоплення стільникового зв'язку не тільки легко здійснити, воно, до того ж, не вимагає великих витрат на апаратуру, і його майже неможливо знайти.

На Заході прослуховування і ( чи ) запис розмов, що ведуться за допомогою бездротових засобів зв'язку, практикують правоохоронні органи, приватні детективи, промислові шпигуни, представники преси, телефонні компанії, комп'ютерні хакери і т. ін.

Відомо, що мобільні стільникові телефони, особливо аналогові, є самими уразливими з погляду захисту переданої інформації.
Принцип передачі інформації такими пристроями заснований на випромінюванні в ефір радіосигналу, тому будь-яка людина, настроївши відповідний радіоприймальний пристрій на ту ж частоту, може почути кожне ваше слово. Для цього навіть не потрібно мати особливо складної апаратури. Розмова, що ведеться зі стільникового телефону, може бути прослухана за допомогою відповідних програмувальних сканерів зі смугою прийому 30 кгц, здатних здійснювати пошук у діапазоні 860-890 Мгц.
Для цієї ж мети можна використовувати і звичайні сканери після їхньої невеликої модифікації, що, до речі, дуже докладно описана в мережі Інтернету. Перехопити розмови можна навіть шляхом повільної перебудови Укв-тюнеру в телевізорах старих моделей у верхній смузі телевізійних каналів (від 67 до 69), а іноді і за допомогою звичайного радіотюнеру.
Нарешті, таке перехоплення можна здійснити за допомогою персонального копм”ютеру.

Легше всього перехоплюються нерухомі чи стаціонарні стільникові телефони, важче — мобільні, тому що переміщення абонента в процесі розмови супроводжується зниженням потужності сигналу і переходом на інші частоти у випадку передачі сигналу з однієї базової станції на іншу.

Більш досконалі з погляду захисту інформації цифрові стільникові телефони, що передають інформацію у виді цифрового коду. Однак, використовуваний у них алгоритм шифрування Cellular Message Encryption Algorithm (CMEA) може бути розкритий досвідченим фахівцем протягом декількох хвилин за допомогою персонального комп'ютера. Що стосується цифрових кодів, що набираються на клавіатурі цифрового стільникового телефону (телефонні номери, номери кредитних карток чи персональні ідентифікаційні номери PIN), то вони можуть бути легко перехоплені за допомогою того ж цифрового сканера.

Не менш уразливими з погляду безпеки інформації є бездротові радіотелефони. Вони при роботі використовують дві радіочастоти: одну – для передачі сигналу від апарата до трубки (на ній прослухуються обидва абонента), іншу – від  слухавки до апарата (на ній прослухується тільки абонент, що говорить у цю  слухавку). Наявність двох частот ще більше розширює можливості для перехоплення телефонних розмов.

Перехоплення радіотелефону можна здійснити за допомогою іншого радіотелефону, що працює на тих же частотах,  радіоприймача чи сканера, що працюють у діапазоні 46-50Мгц. Дальність перехоплення, у залежності від конкретних умов, складає в середньому до 400 метрів, а при використанні додаткової двополюсної антени діапазону 46-49МГц — до 1,5 км.

Слід зазначити, що такі часто рекламовані можливості бездротового телефону, як «цифровий код безпеки» (digital security code) і «зниження рівня перешкод» (interference reduction), анітрошки не запобігають можливості перехоплення розмов. Вони тільки перешкоджають несанкціонованому використанню цього телефону і не дають сусіднім радіотелефонам  дзвонити одночасно.
Складніше перехопити розмови з цифрових радіотелефонів, що можуть використовувати при роботі від 10 до 30 частот з автоматичною їх зміною. Однак і їх перехоплення не представляє особливих труднощів при наявності радіосканера.

Такім же уразливими у відношенні безпеки переданої інформації є і пейджери.
В основному, вони використовують протокол POSCAG, що практично не забезпечує захисту від перехоплення. Повідомлення в пейджинговій системі зв'язку можуть перехоплюватися радіоприймачами чи сканерами, обладнаними пристроями, здатними декодувати коди ASCII, Baudot, CTCSS, POCSAG and GOLAY. Існує також цілий ряд програмних засобів, що дозволяють персональному комп”ютеру  у сполученні зі сканером автоматично захоплювати робочу частоту потрібного пейджера чи контролювати весь обмін на конкретному каналі пейджингового зв'язку.
Ці програми передбачають можливість перехоплення до 5000 (!) пейджерів одночасно і збереження всієї переданої на них інформації.

                                                  Шахрайство

Шахрайство в стільникових системах зв'язку, відоме ще за назвою «клонування», засноване на тім, що абонент використовує чужий ідентифікаційний номер (а, отже, і рахунок) у корисливих інтересах. У зв'язку з розвитком швидкодіючих цифрових стільникових технологій, способи шахрайства стають усе більш витонченими, але їх загальна схема така:  шахраї перехоплюють за допомогою сканерів ідентифікуючий сигнал чужого телефону, яким він відповідає на запит базової станції, виділяють з нього ідентифікаційні номери MIN і ESN і перепрограмовують цими номерами мікрочип свого телефону. У результаті, вартість розмови з цього апарата заноситься базовою станцією на рахунок того абонента, у якого ці номери були викрадені.

Наприклад, у великих містах Заходу, найчастіше в аеропортах, працюють шахраї, який клонував ESN-номер або мобільний телефон, надають за плату можливість іншим людям дзвонити з цього телефону у віддалені країни за рахунок того, чий номер був викрадений.
Крадіжка номерів здійснюється, як правило, у ділових районах і в місцях скупчення великої кількості людей: шосе, дорожні “пробки”, парки, аеропорти, — за допомогою дуже легкого, малогабаритного, автоматичного устаткування. Вибравши зручне місце і увімкнувши свою апаратуру, шахрай може за короткий проміжок часу наповнити пам'ять свого пристрою великою кількістю номерів.

Найбільш небезпечним пристроєм є так називаний стільниковий “кешбокс”, що представляє собою комбінацію сканера, комп'ютера і стільникового телефону. Він легко виявляє і запам'ятовує номера MIN і ESN і автоматично перепрограмує себе на них. Використавши пару MIN/ESN один раз, він стирає її з пам'яті і вибирає іншу. Такий апарат робить виявлення шахрайства практично неможливим. Незважаючи на те, що ця апаратура поки ще рідка і дорога, вона вже існує і становить зростаючу небезпеку для користувачів стільникового зв'язку.

Виявлення місця розташування абонента

Відомо, що наявність мобільного стільникового телефону дозволяє визначити як поточне місце розташування його власника, так і простежити його переміщення як в просторі, так й  в  часі.

Таке переміщення може виявлятися двома способами.
Першим з них є звичайний метод тріангуляції (пеленгування), що визначає напрямок на працюючий передавач з декількох (звичайно трьох) крапок і даючий визначення місця розташування джерела радіосигналів. Необхідна для цього апаратура добре розроблена, має високу точність і цілком доступна.

Другий метод — через комп'ютер компанії, що надає зв'язок, який постійно реєструє, де знаходиться той чи інший абонент у даний момент часу навіть у тому випадку, коли він не веде ніяких розмов (по ідентифікуючих службових сигналах, автоматично переданим телефоном на базову станцію, про які говорилося вище).
Точність визначення місцезнаходження абонента в цьому випадку залежить від цілого ряду факторів: топографії місцевості, наявності перешкод і перевідображень від будинків, положення базових станцій, кількості працюючих у даний момент телефонів у даній соте. Велике значення має і розмір стільники ( “ соти “ ), у якій знаходиться абонент, тому точність визначення його положення в місті набагато вище, ніж у сільській місцевості (розмір стільники в місті складає близько 1 кв.км проти 50-70 кв.км на відкритій місцевості).

Аналіз даних про сеанси зв'язку абонента з різними базовими станціями (через яку і на яку базову станцію передавався виклик, дата виклику і т.п.) дозволяє відновити всі переміщення абонента в минулому.
Такі дані автоматично реєструються в комп'ютерах компаній, що надають послуги стільникового зв'язку, оскільки оплата цих послуг заснована на тривалості використання системи зв'язку. У залежності від фірми, послугами якої користається абонент, ці дані можуть зберігатися від 60 днів до 7 років.

Такий метод відновлення схеми переміщень абонента дуже широко застосовується поліцією багатьох західних країн при розслідуваннях, оскільки дає можливість відновити з точністю до хвилин, де був підозрюваний, з ким зустрічався (якщо в другого теж був стільниковий телефон), де і як довго відбувалася зустріч чи був підозрюваний поблизу від місця злочину в момент його здійснення.

Деякі рекомендації

Проблема безпеки при використанні сучасних бездротових засобів зв'язку досить серйозна, але, використовуючи здоровий глузд і відомі прийоми протидії, її можна, у тім чи іншому ступені, вирішити.
Для запобігання перехоплення інформації необхідно виконувати наступні рекомендації:
• використовуйте загальноприйняті заходи для попередження розкриття інформації:  уникайте чи зведіть до мінімуму передачу конфіденційної інформації, такий як номера кредитних карток, фінансові питання, паролі. Прибігайте в цих цілях до більш надійних провідних телефонів, переконавшись, однак, що ваш співрозмовник не використовує в цей момент радіотелефон. Не використовуйте стільникові чи бездротові телефони для ведення ділових розмов;

• пам”ятайте, що важче перехопити розмову, яка ведеться з автомобіля, що рухається, тому що відстань між ним і апаратурою, що перехоплює, (якщо та знаходиться не в автомобілі) збільшується і сигнал слабшає. Крім того, при цьому ваш сигнал переводиться з однієї базової станції на іншу з одночасною зміною робочої частоти, що не дозволяє перехопити всю розмову цілком, оскільки для перебування цієї нової частоти потрібен час;
• використовуйте системи зв'язку, у яких дані передаються з великою швидкістю при частій автоматичній зміні частот протягом розмови;
• використовуйте, при можливості, цифрові стільникові телефони;
• відключайте цілком свій стільниковий телефон, якщо не хочете, щоб ваше місце розташування стало комусь відомо.

                 У випадку використання бездротового радіотелефону:

• при покупці з'ясуйте, який захист він передбачає;
• використовуйте радіотелефони з автоматичною зміною робочих частот типу «spread spectrum» чи цифрові, працюючі на частотах порядку 900 МГц;
• при можливості, використовуйте радіотелефони з вбудованим чипом для шифрування сигналу.

                                     Для запобігання шахрайства:

• довідайтеся у фірми-виробника, які  заходи проти шахрайства інтегровані у ваш апарат;
• тримаєте документи з ESN-номером вашого телефону в надійному місці;
• щомісяця і ретельно перевіряйте рахунки за користування стільниковим зв'язком;
• у випадку крадіжки чи пропажі вашого стільникового телефону відразу попередьте фірму, що надає вам послуги стільникового зв'язку;
• тримайте телефон відключеним до того моменту, поки ви не вирішили їм скористатися. Цей спосіб найлегший і дешевий, але варто пам'ятати, що для досвідченого фахівця досить одного вашого виходу на зв'язок, щоб виявити MIN/ESN номера вашого апарата;
• регулярно змінюйте через компанію, що надає вам послуги стільникового зв'язку, MIN-номер вашого апарата. Цей спосіб трохи складніше попереднього і вимагає часу;
• зверніться з проханням до компанії, що надає вам послуги стільникового зв'язку, установити для вашого телефону додатковий 4-х значний PIN-код, що набирається перед розмовою. Цей код ускладнює діяльність шахраїв, тому що вони звичайно перехоплюють тільки MIN і ESN номера, але, на жаль, невелика модифікація апаратури перехоплення дозволяє виявити і його;
• найбільш ефективним методом протидії є шифрування MIN/ESN номера (разом з голосовим сигналом) по випадковому закону. Але цей метод дорожче і поки малодоступний.

0

15

Да.... Современные средства прослушивания и слежения за человеком ушли очень далеко... Самое главное, что в этой гонке не видать конца и края! Неужели действительно роботы будут править человеком? Ведь скоро дойдет до того, что нас и слушать никто не будет! Робот записал, сообщил, камера сняла и все - ты попал! Попробуй что-нибудь докажи! Выход один - зимой уходить в медвежью спячку, а летом заклеивать рты скотчем и осваивать язык глухонемых - самое сильное средство от прослушивания! )

0

16

Вижу для многих это неожиданно или уменьшают настоящую картину, некоторые преувеличивают.

По секрету:
Примерно 5 лет назад мне приходилось ставить прослушивающее устройство и с функцией записи полезного сигнала (правда не только телефона а и помещения), все на мою мысль было законно, делалось по заказу хозяина помещения, в котором он сам и находился.
Возможно непрофисионально было все сделано (впервой мне да и не видел примеров) но через 2 дня систему украли.... с вычисткой полностью компьютера на котором все писалось, а писалось в очень специфическом формате в скрытые папки и вообще я сам прогу встанавливал и сам ее следы еле находил..... Значит в Кодыме были на то время все-таки спецы по этой части. Лично мне бы понадобилось много времени догадаться, вычислить, найти все это и анализировать (все остальые проги были на местах и функционировали) и почистить, тем более что такого формата до сих пор не видел.

Для интереса, прочитав снова эту тему, подсчитываю примерно:
размер разговоров по Кодыме за 2 недели в формате мр3 (есть более интересные форматы для этих целей, но у меня пример именно в этом формате) битрейт 16 (для разговора более чем достаточно) :) (все с потолка, не дрейфте!) :)

У меня сейчас на жестком диске -100 гигов музыки в формате мр3 битрейтом 256( в среднем) это (как программа управления пишет ) 1292 часа звучания, по опыту конвертаций и сжиманий знаю что если конвертнуть на битрейт 16 то будет пример но 15 гигов места в формате мр3 (а я писал что есть и получше) записи продолжительностью без малого 1300 часов.
может я и не прав, но мне кажется что 2 разговора по 3 минуты в среднем на человека.  это 6 минут в день.
пускай 15000 телефонов (в праду меньше и намного) 15000х6=1500 часов примерно 18 гигов места. Даже я без напряга смогу оперативно хранить месяц разговора жителей Кодымского района (даже если я в расчетах ошибся в 2 раза в невыгодную мне сторону) :) :) :)

А на серврных дисковых массивах 100-200 терабайт это уже пройденный этап :)

Робинзон Крузо написал(а):

осваивать язык глухонемых

будет подглядывание :)

0

17

Вот несколько хороших ссылок на статьи по теме, появившихся на постоянно читаемом мною сайте:
Первая
Вторая
Третья
Четвертая

0

18

дам. интересные статьи.

0

19

Робинзон Крузо, по статьям, довольно таки актуальна тема, сейчас это внедряет (в форме рекламы) сайт "В контакте".
При чем и в жизни мне попадались случаи прослушки через рабочий телефон

0

20

krik написал(а):

При чем и в жизни мне попадались случаи прослушки через рабочий телефон

Через проводной или мобильный? Или что имеется ввиду?

0

21

меняется со временем отношение к подслушиванию и подглядыванию.
Сейчас во многих офисах ставят камеры наблюдения в рабочих кабинетах, кстати камеры работают только днем в рабочий, так сказать час, когда человек работает, а руководитель или кто-то будет за этим наблюдать. Интересно как это объяснить с точки зрения морали??? И почему тогда нельзя просто прослушку включить, тем более что многие камеры уже оборудованы микрофонами.

В приведенных статьях Робинзоном Крузо есть интересные моменты, есть спорные, но одно правильно :

Легко заметить, что все методы слежки и прослушивания, описанные в этой статье, — за исключением трюка с автоответом — не имеют прямого отношения к технологиям GSM.

все это давно уже применяется. на вора замка нет, и новые технологии всегда будут помогать приспосабливаться для этих целей, но никак не защищать

серийно установленные подслушивающие устройства в серийную аппаратуру и включаемую по требованию спецслужб это не миф, даже в отсталом технически Советском Союзе это применялось - интегрированный радиомикрофон в калькуляторах серии МК, и т.д.

а спикер в ПК? чем не микрофон, подсоединенный в мировую сеть и с индивидуальным номером (мас адресс сетевухи и номер процессора??? ) Место положения ПК если он постоянно подключен к интернету также можно вычислить, есть такие даже расспределенные программы (стаеш участником программы и видиш полное трехмерное дерево компьютеров подключенных к твоему провайдеру, чем больше компов с твоей сети выходят тем точней вычисления)
даже в детстве мы знали об обратности всего, мы кричали в замолкнувшую на обеденный перерыв радиоточку и таким способом переговаривались в пределах квартала!!! излучающее звук будет и его датчиком, излучающее тепло на тепло и реагирует, любой приемник является и передатчиком и прочее....

так что выключенная мобила (она ведь полностью не выключается, процессор всегда работает и ждет сигнала "включение") не безопасная вещь, правда сильно беспокоится не надо, так можно и "сорваться с петель", или "остаться без крыши" :) всех подслушивать никто не будет, а количество ключевых слов ограничено, иначе будет для "них" не выполнимая задача.

0

22

Робинзон Крузо
через мобильный

0

23

Изощрения маркетологов  )

"Документальное" видео, появившееся в интернете 7 июня подняло огромный интерес - провокация удалась- более 9 млн человек посмотрели ролик. Авторы задействовали инсайт о том, что мобильный жутко телефон вреден - панические сообщения быстро облетели форумы и блоги. Правда у тех, кто пытался повторить этот эксперимент, ничего не получилось, но кто ж занимается проверкой очевидного?
Отгадка нашлась быстро - это вирусная реклама от Cardo Systems - производителя high-end Bluetooth гарнитур. Идея предподность беспроводные гарнитуры как менее опасные для человека, с небольшим уровнем излучения по сравнению с телефонами.

Интересно и то, как это было снято - это не спецэффекты! Ролики были сделаны самым опасным способом: с помощью магнетрона от микроволновки установленого под столом.

0

24

А Лерик купился на эту рекламу ))))
Он на много чего покупается ))))

0

25

Сатана-Клаус написал(а):

А Лерик купился на эту рекламу ))))Он на много чего покупается ))))

и все равно это вредно!!!

0

26

меня интересует другой вопрос, давненько, еще в Кодыме не было сотовой связи читал о одноразовых аппаратах. когда они к нам придут, и такие они одноразовые, как производители думают? ведь у нас найдутся способы продлить жизнь этим штучкам :)

еще и одноразовые компьютеры...

0

27

якщо Ксиоми то це просто телефон, якщо айфон то це статус https://city.com.ua/catalog/smartphones/xiaomi/

0


Вы здесь » Форум Кодымчан » Техника, связь » Мобіла зараз - це примха чи статус...? ЇЇ вплив на людей!?


Создать свой форум