Шановні земляки!

Як кандидат в народні депутати по виборчому округу №137 представляю свою автобіографію, програму та звернення до Вас. Щиро радий, що перше спілкування я роблю перед елітою Котовського району, користувачами Інтернету.

http://f11.ifotki.info/org/eef7c67a87eb309ce5fb7a734238bae3253456129596613.jpg

Впевнений , що мою програму доповните і Ви своїми пропозиціями. Офіс моєї політичної сили розташований за адресою : вул. 30 років Перемоги 8, м.Балта, редакція газети «Народна трибуна».

Рахунок №26436054400336 МФО 328704 Южне ГРУ ПриватБанк ІПН №2286708479

Звертаюсь до тих, хто має можливість організувати зустрічі свого колективу зі мною, організовуйте, в усьому мені потрібна допомога. Переконаний , що ця «влада, яка почує кожного» буде робити все щоб мене не чули ні на телебаченні, ні в ЗМІ. За це заздалегідь вдячний.

Нам ніхто не допоможе, окрім нас самих. Разом до перемог!

Я один із Вас! Я не ідеальний як і всі. Але я - Українець.

Я люблю свій край, вірю в його велич і неповторність. В сиву давнину тут жили славні пелазги, (дослівно - лелеки), інакша назва єтруски.

Пелазги кровно і мовно споріднені з гіттітами. Саме пелазги заснували пелазгіянську (мікенську) культуру, яку в сьогоденні називають грецькою. Мандрували наші предки на возах, тому я стверджую, що в нашому краю придумали перше колесо і приручили коня. До греків Греція, мала назву Пелазгієя. Це розум і завзяття наших предків започатку вало Рим. Відчуйте це в шелесті повітря, шепотінні дерев, величі скитських курганів. Це підказка хто ми є і звідки наше коріння. Відчуйте це і пишайтесь що ми Українці!

Чому я іду в Верховну Раду?

Впевнений, що наш край мають представляти не гроші та багатії, а ті які люблять цей край і хочуть зробити його квітучим. Мені набридла безкінечна боротьба між політиками, через яку не працює Рада. Я не хочу мати не «тверду руку», «міцний кулак» та «готовність боротися із ворогом до загину». Навкулачки кризу не переможеш, держави не відновиш, націю не створиш. Я маю свої цінності які не міняються від виборів до виборів і чіткий план дій як примножити добробут людей і відстоювати національні інтереси Українців.

Я прославлю наш край. Звертаюсь до виборців: головний страх людини це той який сидить в середині. Подолайте його, зробіть правильний вибір і разом ми переможемо. В своєму житті я ніколи не грав у гідність, я живу з Гідністю.

Подивіться як ми живемо: виробництва немає, роботи немає, люди роз’їхались по світах в пошуках роботи, кращої долі. Рекетірство, здирницгво панує на державному рівні. На паї' видається не зерно, а сміття. Селяни жебракують і поставлені на межу рабів. Влада більшовиків - регіоналів робить все, щоб молодий Українець був затурканий гречкосій. Вони ненавидять саме поняття «Україна». Вони роблять все щоб ми почувалися не вільними людьми, а боязливими грішниками. Ця влада ліквідувала МКК, передала шпиталь зграї московських попів. Шпиталь переданий незаконно, бо в розпорядженні КМ № 450р підписаним В. Януковичем, прямо говориться щоб на базі шпиталя зробити лікувальний заклад. Московські монахи - це лікувальний заклад?

Звертаюсь до нардепа Клімова Л. М. Ваш час минув. Ви нічого не зробили для нашого краю. Ви на людей дивитесь як на селюків, гречкосіїв, холопів. Ви не знаєте нашої мови, культури, історії. Ви продовжуєте - україноненависну політику . Ми пам’ятаємо той безлад, беззаконня, залякування, яке було в 2004році, цей «шабаш» у нашому краю відбувався з вашого дозволу. Незважаючи на це, ми все пробачили. Але... час пробачень скінчився. Другого шансу повернутися обличчям до України давати не будемо. Ідіть у відставку, не вішайте локшину на вуха, і дамо спокійно жити на пенсії.

За своє майбутнє завтра - потрібно наполегливо працювати сьогодні. Саме тому у Верховній Раді не буду шукати компромісів, а буду перемагати в ім’я нашого краю.

Своїм Українським серцем, духом, гідністю, наснагою, розумом я прославлю Наш Край Там де прославлений край там розвинута національна економіка, працює індустрія, панує рідна культура і живуть вільні, достойні люди.

Формую нову команду однодумців. Кому не байдужа доля Нашого Краю, хто має Українське Серце і Гідність приєднуйся. Найти мене в Балті не важко! Тільки Рідне є сильним.

[CENTER]«Хто я є? І які вчив науки ?
Люд питає,-Де правду черпав?»
Я учив сам себе. Сміх і муки
Українські душею пізнав.

Передвиборча програма

Кандидата в народі депутати по виборчому округу №137 Мартинюка Сергія Яковлевича.

Представляючи округ у Верховний Раді України свої депутатські обов'язки буду виконувати добросовісно й з гідністю. Головним вважаю: захистити Українське, насамперед націю від спроб її знищення. Сьогодні гасло Української Народної Партії «Роби, купуй, захищай українське, бо це твоє» актуальне, як ніколи. З цією метою буду:

Добиватися створення демократичної проукраїнської парламентської більшості для плідної законотворчої діяльності

- Виборювати національну ідентичність: захист української мови як єдиної державної, рідної культури, правдивої історії, захист землі, як національного богатства, відродження українського села як колиски української нації.

- Цілісність нації: відродження національної та людської гідності, захист родини, співдружність українців всього світу, захист і підтримка українських громадян.

-Демократія: захист прав і свобод громадян, свобода слова, справедливе правосуддя, контроль діяльності влади, скасування пільг посадовцям, вільне місцеве самоврядування.

-Добробут громадян: достойні зарплати і пенсії, доступ до якісної освіти, адресний соціальний захист, вирішення житлової проблеми, екологічна безпека, захист інтересів закордонного українства, боєздатні збройні сили.

- Європейський вибір: набуття Україною членства в ЄС та Північноатлантичному оборонному союзі, подолання корупції, подолання енергетичної залежності, демаркація кордонів та виведення іноземного флоту з України, протидія офшорним схемам, демонополізація економіки.

Всі питання вирішуватиму, виходячи з головного - інтересів громадян. Молоді треба прищеплювати нове і рідне: «Я Українець і маю розум Переможця!». Впевнений, разом ми зможемо досягти реальних результатів в відновленні економіки округу, підвищенні добробуту Українців.

Aвтобіографія

Я, Мартинюк Сергій Яковлевич, народився в селі Крижовлін Балтського району Одеської області! 10 серпня 1962 року, громадянин України.

З І979-1983р.р. навчався в Одеському вищому військовому училищі.

З 1983-199 Ір.р. проходив військову службу в Німеччині та Далекому Сході (Росія). По скороченню штатів повернувся в У країну.

Працював на різних посадах: агент Держстраху, помічник будівельника, контролером на ринку, вантажником та реалізатором на ринку, інженером по техніці безпеки в Балтський спецшколі - інтернат, приватним підприємцем. В сьогоденні: дійсний отаман Українського козацтва в м. Балта, член спілки незалежних письменників Волині ім. П. Чубинського, депутат від УНП Балтської районної ради.

З 1.02.2005року член Української Народної Партії.

Громадська діяльність:

2006р. керівник районного виборчого штабу Українського Народного блоку Костенко -Плюща.

2010р. довірена особа по 137 ВО кандидата на посаду Президента України Костенко Ю.І.

2005-2012р.р. голова Балтської міської організації УНП

З 25.02.12р. голова районної організації УНП

Одружений: дружина - Мартинюк Марія Михайлівна, 1961 р.н., дочка - Мартинюк Тетяна Сергіївна, 1983 р.н., дочка - Мартинюк Антоніна Сергіївна, 1985 р.н.

Проживаю в Україні з 1991 року. Домашня адрес: вул. Ломоносова 71а/13, м. Балта, Одеської області, 66101, телефон: +380501711113 Я та мої рідні до кримінальної відповідальності не притягувалися та судимі не були.

Життєве гасло: «Я Українець і маю розум Переможця!»

З повагою Мартинюк Сергій Якович
03.09.2012 року

Отредактировано coma (8 сентября, 2012г. 12:39:56)