Форум Кодымчан

Объявление

Добро пожаловать на форум города Кодыма.

Зарегистрируйтесь, гости форума лишены возможности оставлять свои сообщения (некоторые разделы могут быть недоступны для чтения).

Замечания, предложения и о проблемах на форуме пишите администраторам этого форума   kodyma-forum@yandex.ru

Узнать новости города и района на сайтах http://kodyma-city.narod.ru и  http://kodyma.od.ua

RSS импорт: www.rss-script.ru
 
   

Кодимські оголошення:


 
 

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Кодымчан » О городе » Захоплення влади в Кодимі


Захоплення влади в Кодимі

Сообщений 1 страница 30 из 234

1

Колишнього депутата, члена Партії Регіонів, Бондар Тетяну Іванівну оголошено Кодимською Міською Головою більшістю депутатів Кодимської Міської Ради. Що до власне особи «новопризначенної Годови» міста пані Бондар, варто зазначити, що вона, займаючи посаду секретаря Міської Ради в період з 15 листопада 2010 року по липень 2012 року, вчинила нузку законодавчих порушень, серед яких корупція та фальсифікація документів. В минулому році Кодиський суд засудив пані Бондар на підставі корупційних дій з вимогою звільнення її з посади (рішення суду від 24 лютого 2012 року згідно ст. 5 ч. 1 п. 7 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»). Виконання цього рішення було перешкоджено безпідставною підтримкою більшості депутатів Міської Ради.

На передодні цих подій, 29 травня 2013 року, під керівництвом Голови Кодимської Районної Державної Адміністрації (РДА), члена Партії Регіонів, Маньковського В.В., Голови Кодимської Районної Ради, члена Партії Регіонів, Онуфрієнко Р.Н., колишнього голови Кодимської РДА та колишнього депутата Одеської обласної Ради, члена партії Регіонів, Огінського С.В. (засудженого та звільненого з роботи в РДА на початку року за корупційні діяння), колишнього депутата Міської Ради Бондар Т.І., голови фракції Партії Регіонів Кодратьєва М.А. та за участю більшості депутатів Кодимської Міської Ради, які переважно працівники Кодимської РДА, незаконно та безпідставно достроково припинили повноваження Міського Голови, члена Партії Регіонів, Склярука Володимира Олексійовича. Останного було обрано на посаду Голови Міста в 2010 року більшістю голосів мешканцями міста Кодима.

Можливо підставою для звільнення стало підрізання та посадка дерев у місті, ремонт пішохідних доріжок та вуличного освітлення, прибирання старого кладовища, яке більше десяти років було у запущеному стані? Ці та інші популярні серед населення та непопулярні серед опонентів дії, виконані під керівництвом Кодимського Голови Склярука В.О., було розцінено вище згаданими депутатами Міської Ради як «піар».

На справді, причини звільнення Міського Голови набагато глибші та серйозніші, а ніж згадується в пресі чи розповсюджується депутатами, як пил у очі.
З початку діяльності в Кодимській Міській Раді Скляруком В.О. було виявлено низку прикладів зловживання владним ресурсом зі сторони районної та представничої (тобто депутати) влади та протизаконних дій в істотних для мешканців міста сферах життєдіяльності:

- махінації з міськими земльними ділянками. Діючі особи цих порушень – колишня (пан Огінський С.В.) та актуальна правляча «еліта» районної влади та, до речі, більшість вище згаданих депутатів;
- захват земльної ділянки приватним підприємством під ринок, за яку систиматично не сплачуються протягом багатьох років арендні кошти до міського бюджету; хоча з підприємців, які торгують на згаданій тереторії, регулярно збирається оплата «директором» ринку, депутатом Міської Ради Кондратьєвим М.А.;
- водопровідні мережі міста та очисні споруди – терена суцільного відмивання коштів на чолі з головним архітектором району паном Задорожнюком, який теж являється депутатом Міської Ради;
- за прийняття дітей у садок «Сонечко» постійно зтягується неофіційна плата (тобто хабар) в розмірі від 500 грн. під керівництвом завідуючої, депутата Міської Ради та члена Партії Регіонів, Бурмістр Л.І, на що постійно скаржаться батьки;
- систиматично здійснювалась фальсифікація документів  на виготовлення прав власності на будівлі депутатом Міської Ради Гіль Н.М. та колишнім депутатом, секретарем Міської Ради, Бондар Т.І.

Це тільки окремі випадки серйозних зловживань владою та дипутатським мандатов, які активно практикувалися та практикуються в місті Кодимі. По майже всіх вищезгаданих фактах порушень проводиться розслідування відповідними органами, справа пані Бондар Т.І. з 2012 року знаходяться на розгляді Кодимського суду.

З метою знищення доказів по виявлених Міським Головою Скляруком В.О. та вищенаведених порушеннях, 31 травня та 1 червня 2013 рр. було незаконно та безпідствано, із застосуванням насилля, взламано замки на дверях Міської Ради та зрізані замки сейфів, а також пошкоджено майно Міської Ради, викрадено печатки, різні документи з кабінету Міського Голови. Ці дії були виконані угрупуванням у складі колишнього депутата Міської Ради Бондар Т.І., депутатами Міської Ради Кондратьєвим М.А., Задорожнюком В.О., Максимішиним Ф.О., Панченко В.Ю., Красовським В.Н., та під пильним керівництвом заступника Районної Ради, колишнього керівника апарату Кодимської районної організації партії Регіонів, Чернійчука О.А. Крім того, представники правлячої Партії району систиматично залякують працівників Міської Ради, застосовуючи тиск, насилля та погрози. Так, на приклад, влаштовані «бойові дії» в приміщенні Міської Ради (КОЛИ), свідками яких стали мешканці міста; погрози та залякування «кулаками та молотками» втихомирити всіх, хто буде їм перешкоджати «піднімати» і до того «високий» рейтинг Партії Регіонів у Кодимському районі.

Низка риторичних запитань навязується у зв’язку з розвитком вищезгаданими подій у місті:

Що потрібно робити для Кодими, для Кодимчан Голові Міста, аби це влаштовувало депутатів, так званих народних обранців та представників?! Чи згодні мешканці міста, Кодимчани, замовчувати розкрадання та привласлення міських земель, коштів, виділених на покращення міської інфраструктури, хабарі на різних рівнях – від детячого садочка, ринка до різних владних структур?!

Чому дії Міського Голови Склярука В.О., направлені на покращення добробуту міста та Кодимчан, непопулярні серед народних обраців, депутатів, та провокують безкінцеве втручання, із застосування таких недомократичних методів як залякування, тиск, погрози та насилля, із сторони представників Кодимської Районної Адміністрації та Районної Ради?!

Як довго буде існувати безнакарність чиновників та депутатів за наругу над Конституцією та Законами України, над демократичними методами самоврядування і управління та, загалом, над перисічними мешканцями Кодими, Кодимчанами?!

0

2

Спасибо заранее за распространение сообщения среди Кодымчан!

0

3

3 червня 2013 року, м. Кодима, Акція "Поверніть місту мера!"
фото http://www.odnoklassniki.ru/kodymchane/ … 8731654157

0

4

Довкола ситуації в м. Кодима ставлю Вас до відома –  так дійсно Склярук В.О. являється членом партії регіонів, який являється з команди бувшого глави адміністрації Огінського С.В. який де-факто зробив його мером м. Кодима. Так дійсного між бувши главою Кодимською адміністрації та бувши мером м. Кодими відбувся конфлікт не політичний не ідейний так як до того часу вони мирно скільки років уживалися і співпрацювали, а скоріш економічний – за сфери впливу (бюджетні потоки).  Скляруку підконтрольні ТОВ Стандарт – який 100% ремонтує всю бюджетні установи та проводить ремонт вулиць(стелить тротуари, проводить освітлення) використовує авто вишку яка куплена за гроші мешканців Кодими, все сміття вмісті вивозить тільки одна фірма ТОВ Стандарт – засновником якої він являється. Скляру В.О. не збирався і не збирається покидати партію Регіонів членом якої він являється, хоча як пишуть він не згоден з діями своїх одно партійців, він не розділяє погляди опозиційних сил.
Так дійсно із за конфлікту який не містить не політичних ні ідейних міркувань інакше б він давно покинув лави корумпованої партії Регіонів відбулося акція завдяки якій був знятий бувший голова адміністрації Огінський (його вчитель та наставник)http://dumskaya.net/news/v-odesskoj-obl … o-023090/.
Конфлікт на цьому не завершився і він почав придивляти претензії Одеській фірмі, що займалася  ремонтом очисних споруд повинно виконувати тільки його фірма, що вилилося в конфлікт між ним та головним архітектором району (теж член партії регіонів) http://prawwwda.com/politika/zachem-ili … i-vlastyu/
Ось на відео

(5.11) Огінський (глава адміністрації), Склярук (мер міста) Сорочан (обл.. депутат) всі регіонали.

(7.19) з ліва на право Скляру (мер), Тодорашко (директор фірми Склярука), Огінський (бувший глава Адміністрації), Маньковський (нинішній глава адміністрації), Онуфріенко, начальник міліції ... всі регіонали, які разом їдять за одним столом. Також бувший мер Скляру за свою каденцію замішаний на спробах рейдерського захвату –
його заступник -
він з дежліквідатором Даріенко на захваті -

Також розвитком подій став конфлікт його (Склярука) з його секретарем членом партії регіонів , діючого на сьогодні депутата міської ради Бондар Т.І., він її зняв з роботи своїм розпорядженням, депутати її востановили своїм рішенням ( на сьогодні ідуть судові процеси). Також як мені  відомо з листа Балтської державної фінансової інспекції №720-30/22 від 04.01.2013 р.  та листа Кодимського ГУМВС України в Одеській області №3296 від 22.04.2013 р , а саме , -„ За допущені порушення фінансової дисципліни складено шість протоколів про адміністративне правопорушення за ст164-2 Куап України та один протокол про адміністративне правопорушення та ст. 164-14 Куап України”, „По іншим фактам викладеним в акті ревізії посадові особи Кодимської міської ради були притягнуті до адміністративної відповідальності”. Тому мені не відомо хто корупціонер і за що там ідуть розбірки. Так як мені відомо депутати Кодимської міської ради виявили Скляруку В.О. не довіру http://provokator.com.ua/uncategory/13_ … olili_mera
. На мою думку в середині партії регіонів ідуть розбірки не політичні а комерційні – за сферу впливу на бюджетні кошти!
Тому втягування опозиційних сил у внутрішні - економічні розбірки партії регіонів є не доречним!

Отредактировано lerik79 (4 июня, 2013г. 08:34:23)

0

5

Шановний пане Валерію, дякую за Вашу відповідь та наведені посилання. Ваша проінформованість – вражаюча, а от Ваше тлумачення фактів іде в розріз з реальністю.

По-перше, посада голови міста – це не посада призначення владою, як Ви наводите у Вашому коментарі, а виборча. В 2010 році на демократичних виборах на посаду міського голови за Склярука В.О. проголосувало близько 20 відсодків (тобто 1578 голосів) від мешканців Кодими, що складало більшість на той час. Саме тому, «деюре» та «дефакто» Ваше зауваження «Огінського С.В. який де-факто зробив його мером м. Кодима» являється невірним та може розцінюватися як наклеп.
Чи можливо Ви хочете сказати, що пан Огінський зібрав серед населення понад 2000 підписів на акції 3 червня в підтримку діючого Голови Міста пана Склярука?!

По-друге, Ви праві стосовно суті конфлікту, який розгорнувся на теренах Кодими. Це, дійсно, не політичні чи ідеологійні переконання. Тому що люди – майже вся політична еліта району (та загалом України), і це не являється ні для кого секретом, – вихідці з однієї партіі, а саме – комуністичної. Нові реалії України зробили їх «регіоналами», «бютівцями», «червоними», «померанчивими», «Свободою», «ударівцями», тощо. Але, як всі ми це розуміємо, це нові назви тим людям, які співпрацюють у районі на тих чи інших посадах з 80-х рр. минулого століття. Тому в даному контексті «хто є хто» не визначає політична належність, а показники та результати у роботі, які безпосередньо впливають на добробут міста та Кодимчан. Як то, наприклад,

- функціонуюче ТОВ «Стандарт», яке створює робочі місця для кодимчан (в кращі часи до 100 працівників, тобто 100 кодимських сімей) та платить податки до місцевого бюджету протягом 30 років (навали чисельних перевірок усіма можлими та не можливими державними інстанціями протягом багатьох років не дадуть збрихати). І це, зауважте, не «шабашники» з Миколаєва чи Хмельницька, які неякісно виконують ремонтні та будівні роботи, і з яких неможливо щось спитати по завершенню робіт, але на яких якісно можна відмивати кошти;
- чи то функціонуюча лазня, яка була у запущеному стані десятиріччя, а тепер не тільки пропонує свої послуги як лазня, але діє як міні-спортивний комплекс, де мають змогу тринуватися діти та дорослі міста;
- чи то запущений ставок, який протягом десятиріч радував жабів та буйні джунглі комишів, змінений на дійсно радість Кодимчан, які юрмлять туди у дні відпочинку;
- чи то непопулярна та неприбуткова, але буденна тема для міста – Сміття. Традиційні в місті смітники було ліквідовано протягом останніх років, а місто систематично прибирається. Тут вже без коментаріїв, бо кожен мешканець, який ходить вулицями міста, знає «до» и «после», тощо.

По-третє, дійсно, важко ігнорувати економічну сторну конфлікту, про що Ви вдало зазначаєте, пане Валерію! Тим більше із всіма тими порушенями, в першу чергу економічними, які наводяться на самому початку на цій сторінці у «Захоплення влади в Кодимі» (http://kodyma.forrum.eu/viewtopic.php?id=553). Це також дісно боротьба, іноді в прямому сенсі, «за сферу впливу на бюджетні кошти». Але ця боротьба зі сторони Міської Ради, очолюваної Скляруком О.В., за те, щоб ці кошти залишалися в бюджеті та були витрачені на водопровідні мережі міста та очисні споруди, на добробут та інфраструктуру міста, а не на добробут окремих громадян чи угрупувань. І тут, я думаю, Ви зі мною погодитесь, пане Валерію.

В-чертверте, Ваші коментарі стосовно «рейдерських захватів» зі сторони Склярука В.О. та його адміністрації залишу поза увагою, тому що тлумачання «рейдерства» в використаному Вами контексті не є вірним.

Окрім того, хотілося б зазначити, що підтримка нашого Міського Голови, Володимира Олексійовича Склярука, у даній ситуації – це не робота тільки його родини, друзів, соратників, колег та прихильників. Це, перед усім, робота тих небайдужих до Кодими мешканців, які втомлені залишатися отсторонь політичних, владних та економічних міських дискусій та сварок, які не бояться залякувань та погроз, та можуть критично розцінити ситуацію. Це ті 2000 кодимчан, які збирали підписи на його підтримку; це ті, які вчора вийшли на площу міста для участі в акції «Поверніть місту мера!»; це також ті, хто утримався, але подумки потерпав; це також ті кодимчани, які, хоча й не проживають у місті, але в серці вірні своїй Батьківщині.
Хотілося б, пане Валерію, Вас теж бачити у цих рядах!

0

6

yusliko написал(а):

Шановний пане Валерію, дякую за Вашу відповідь та наведені посилання. Ваша проінформованість – вражаюча, а от Ваше тлумачення фактів іде в розріз з реальністю.
            По-перше, посада голови міста – це не посада призначення владою, як Ви наводите у Вашому коментарі, а виборча. В 2010 році на демократичних виборах на посаду міського голови за Склярука В.О. проголосувало близько 20 відсодків (тобто 1578 голосів) від мешканців Кодими, що складало більшість на той час. Саме тому, «деюре» та «дефакто» Ваше зауваження «Огінського С.В. який де-факто зробив його мером м. Кодима» являється невірним та може розцінюватися як наклеп. Чи можливо Ви хочете сказати, що пан Огінський зібрав серед населення понад 2000 підписів на акції 3 червня в підтримку діючого Голови Міста пана Склярука?!


Пан Огінський та пан Склярук члени однієї партії, члени однієї про владної команди які співпрацюють дуже давно, візьміть почитайте підписку газет "Вісті Кодимщини" як вони разом працюють, як разом приймають участь в різних заходах, пліч опліч Огінський та Склярук, відео подивіться як він з усіма тими кого ви так критикуєте майже не цілується. Склярук учень Огінського, який активно агативав його на виборах, а як робляться вибори у тому числі і в міську раду в Кодимі вам думаю розповідати не треба! Шепеля про базар якого Ви так кричете його кум ! Що ж сталося , що Володимир став таким активним борцем ? борцем який не покинув партію регіонів в якій на його думку всі корупціонери і один він біленький і чистенький?

0

7

yusliko написал(а):

По-друге, Ви праві стосовно суті конфлікту, який розгорнувся на теренах Кодими. Це, дійсно, не політичні чи ідеологійні переконання.


Повністю згоден війна за бабло! Раніше і Огінському і Скляруку вистачало - а тепер апетити виросли!

0

8

yusliko написал(а):

функціонуюче ТОВ «Стандарт», яке створює робочі місця для кодимчан (в кращі часи до 100 працівників, тобто 100 кодимських сімей) та платить податки до місцевого бюджету протягом 30 років (навали чисельних перевірок усіма можлими та не можливими державними інстанціями протягом багатьох років не дадуть збрихати). І це, зауважте, не «шабашники» з Миколаєва чи Хмельницька, які неякісно виконують ремонтні та будівні роботи, і з яких неможливо щось спитати по завершенню робіт, але на яких якісно можна відмивати кошти;


Звісно для цього є СПД Тодорашка - фізична особа підприємець, облік у підприємця не ведеться, готівку в банк здавати не потрібно, касові чеки не видаш , виручка не підконтрольна ....

0

9

yusliko написал(а):

- чи то функціонуюча лазня, яка була у запущеному стані десятиріччя, а тепер не тільки пропонує свої послуги як лазня, але діє як міні-спортивний комплекс, де мають змогу тринуватися діти та дорослі міста;


а як вона в його приватну власність попала - папа Огінський допоміг?

0

10

yusliko написал(а):

чи то непопулярна та неприбуткова, але буденна тема для міста – Сміття. Традиційні в місті смітники було ліквідовано протягом останніх років, а місто систематично прибирається. Тут вже без коментаріїв, бо кожен мешканець, який ходить вулицями міста, знає «до» и «после», тощо.

та не вже , а на поселку, а під залізницею, а за чертою міста?

0

11

yusliko написал(а):

По-третє, дійсно, важко ігнорувати економічну сторну конфлікту, про що Ви вдало зазначаєте, пане Валерію! Тим більше із всіма тими порушенями, в першу чергу економічними, які наводяться на самому початку на цій сторінці у «Захоплення влади в Кодимі» (http://kodyma.forrum.eu/viewtopic.php?id=553). Це також дісно боротьба, іноді в прямому сенсі, «за сферу впливу на бюджетні кошти». Але ця боротьба зі сторони Міської Ради, очолюваної Скляруком О.В., за те, щоб ці кошти залишалися в бюджеті та були витрачені на водопровідні мережі міста та очисні споруди, на добробут та інфраструктуру міста, а не на добробут окремих громадян чи угрупувань. І тут, я думаю, Ви зі мною погодитесь, пане Валерію.

Звісно для того, що б ці роботи виконувало ТОВ "Стандар" до якого бувший мер НІ ЯКОГО ВІДНОШЕННЯ НЕ МАЄ!

0

12

yusliko написал(а):

В-чертверте, Ваші коментарі стосовно «рейдерських захватів» зі сторони Склярука В.О. та його адміністрації залишу поза увагою, тому що тлумачання «рейдерства» в використаному Вами контексті не є вірним.


Звісно мер же Робінгуд забрати у богатих і поділити по чесному, як техніку з Міжколгоспуду!

0

13

yusliko написал(а):

Окрім того, хотілося б зазначити, що підтримка нашого Міського Голови, Володимира Олексійовича Склярука, у даній ситуації – це не робота тільки його родини, друзів, соратників, колег та прихильників. Це, перед усім, робота тих небайдужих до Кодими мешканців, які втомлені залишатися отсторонь політичних, владних та економічних міських дискусій та сварок, які не бояться залякувань та погроз, та можуть критично розцінити ситуацію. Це ті 2000 кодимчан, які збирали підписи на його підтримку; це ті, які вчора вийшли на площу міста для участі в акції «Поверніть місту мера!»; це також ті, хто утримався, але подумки потерпав; це також ті кодимчани, які, хоча й не проживають у місті, але в серці вірні своїй Батьківщині.Хотілося б, пане Валерію, Вас теж бачити у цих рядах!

В чому саме конфлікт між Скляруком та його однопартійцями? Його вчителем Огінським? Його соратниками - Маньківським, Чернічуком, Сорачаном?

0

14

Може перестали виділяти кошти? Та ні Стандарт на ремонті "Теремку" освоїв в 2012 році 500 тисяч грн., в 2013 році на томуж самому садку 161 тисячу грн. В чому проблема - апетіти виросли?

http://s3.uploads.ru/t/m6fd4.jpg

+1

15

Кодимчани підтримаємо нашого МЕРА

http://www.youtube.com/watch?v=NqCLsF_T … load_owner

0

16

Перепост із

4.06.2013 20:14 Марина

http://ord-ua.com/2013/06/03/vlada-ta-v … 3/?lpage=1

Шановні, а чи не час Кодимчанам зробити відповідні висновки стосовно того, хто ж все-таки у “руля”. Вибираючи Склярука мером всі добре знали про наявність ТОВ “Стандарт”, СПД Тодорашко, лазні, ставка та ін., чому ж вибрали? Мабуть тому, що ГОСПОДАР. Володимир Олексійович, ідучи на вибори, обіцяв залучити весь матеріальний та людський ресурс “Стандарту”. Тоді підтримали, чому ж тепер все не так? Хотілось би звернути увагу на інших “чесних” керівників, які бачать Склярука та Стандарт, а не бачать себе, яких не обирали люди, а призначали по рекомендації того ж Огінського.
Наприклад: голова РДА Маньковський В.В., дружина якого є власником бензозаправки, а постійні оптові покупці бензину та ПММ — це Адміністрація та всі її відділи; голова Райради Онуфрієнко Р.М., теща власник магазину “Книги”, Адміністрація та всі її відділи закуповують канцтовари саме в цьому магазині, а сам Руслан Миколайович постачає цей товар (всі памятаємо аварію, в якій він постраждав, коли віз товар); заступник голови РДА Гладенький Г.М., хоч і немає магазинів, заправок, Стандарту та ін., але являється в минулому начальником Кодимського КРУ, який виявляв порушення і по водопровідних мережах, і по очисних, на які постійно наголошує Склярук та нині, мабуть за “заплющені очі” обіймає дану посаду; заступник голови райради Чернійчук О.А., взагалі нічого немає, але “робить вибори” для пана Огінського, за що “вознагражден” цією посадою. Про що можна говорити, коли ці “чесні та порядні” чиновники, довідавшись про те, що народ підтримує НИНІ ДІЮЧОГО МЕРА СКЛЯРУКА ВОЛОДИМИРА ОЛЕКСІЙОВИЧА, вживають усіх заходів аби залякати працівників шкіл, садків, лікарні та простого населення. Методи Огінського: звільнення з роботи, а рідше — підкуп, оскільки грошей шкода, краще ж ще по джипу купити чи по квартирі. А що ж виходить з міськими депутатами? Та їм просто прищимили “хвоста”, вони всі захищають власні інтереси. Губернатор має рацію, всі мають платити за землю, на чому постійно наголошує Склярук. Наприклад: Панченко В.Ю., юрист РАЙПО, є конфлікт не платять за землю. Кондратьєв М.А., директор ринку, а не Шепеля, також не платять за землю. Гіль Н.М., начальник БТІ, “заробляє” на виготовленні права власності, яке фальсифікує “ображена” мером Бондар Т.І. Задорожнюк В.О., архітектор, курірує всі роботи, які проводяться в місті за рахунок допомсоги з області, тобто їх “реальне” використання, ділить як кажуть. Красовський та Деревніна сплять і бачать себе секретарями міськради. Бурмістр Л.І., завідуюча дитсадком “Сонечко”, та там суцільні хабарі, дітекй в садок не здаси доки дань не даси (у неї ж нова сімя, нові затрати, ремонти та ін.) То ж хіба ці люди працюють на благо виборців, вони чують свій кінець, тому і своїми незаконними діями, всіма способами усовують Склярука В.О. від влади, від доказів, від документів, щоб і надалі розвивати не місто, а спокійно, по налагодженій схемі наповнювати власні кишені. Вчора виборці міста проініціювали розпуск міської ради, тобто депутатів, за їх безвідповідальність перед громадою, за невиконання предвиборчих програм, за порушення законів, за те, що вчинили це безладдя, що не дають ЧЕСНІЙ, СПРАВЕДЛИВІЙ, ПРИНЦИПОВІЙ, ВІДДАНІЙ ЛЮДИНІ — СКЛЯРУКУ В.О. спокійно працювати та розвивати наше місто. Лише за те, що не співпрацюють з міським головою таку раду потрібно розганяти. Ви думаєте, що Огінський ще довго буде керувати? Його ж заасуджено за корупцію, він вже навіть і не депутат. Чому принижує честь правлячої партії? Чому його прибічники не думають про вибори ПРЕЗИДЕНТА? Що думаєте і надалі фальсифікувати? Одумайтесь, доки є час. Чи ви вважаєте, що такі керівники, як хвора Бондар Т.І., яка є інвалідом ІІ групи, бо лікувалась більше 6 місяців у психлікарні м. Одеса підіймають рейтинг партії. Чи звільнення з посади начальника Кодимакомунсервіс Копилова Л.А. робить вам честь. Чи “новенький та чесний” керівник комунального, депутат Максимішин Федір (котрий Едік) Олександрович піднімить його? Якщо так, то чому ж не прийняв раніше пропозицію на цю ж посаду від Склярука. Чи без Володимира Олексійовича з всім відомим Долапчі В.С. легше зараз буде “чесно заробляти” гроші? Признайтесь, БОЇТЕСЬ СКЛЯРУКА!!! Немає на Вас 90-х, всіх би перестріляли, тай хай наживаються інші, бо цим “пузачам” з нашого “білого дому” вже досить.

0

17

Перепост
из одесских новостей

http://dumskaya.net/news/pri-poluchenii … go-027105/

При получении взятки задержан глава Кодымского райсовета
5 июня, 11:06

Вчера вечером сотрудники прокуратуры и СБУ задержали главу Кодымского райсовета Руслана Онуфриенко во время получения взятки.

Как сообщили «Думской» источники в правоохранительных органах, за 60 тысяч гривен чиновник согласился передать в аренду бизнесменам с возможностью дальнейшего выкупа кинотеатр «Мир», расположенный в райцентре.

Главу райсовета задержали в момент получения части суммы – 50 тыс грн.

Напомним, 29 мая Кодымский горсовет отправил в отставку мэра города Владимира Склярука. Согласно официальной информации, мэра уволили за «систематическое нарушение Конституции и законов Украины, а также за невыполнение решений горсовета». Сам Склярук считает, что лишился должности из-за своего конфликта с руководством района, которое он неоднократно обвинял в коррумпированности.

Так, в декабре 2012-го года в интервью одному из местных изданий он заявил: «За два года работы я пришел к выводу, что главным виновником городских проблем является районная государственная администрация и позиция ее руководства». Он также обвинил районных чиновников в хищении средств, выделенных на строительство городских очистных сооружений.

---

В одесской Кодыме на взятке поймали главу райадминистрации
http://provokator.com.ua/uncategory/13_ … nistratsii

---
СБУ задержала председателя райсовета в Одесской области
Голову Кодымского райсовета "взяли" на получении взятки в 50 тыс. грн
больше
http://ru.tvi.ua/new/2013/06/05/sbu_zad … oj_oblasti

---

В Одесской области попался на взятке Руслан Онуфриенко - глава Кодымского райсовета
http://stopotkat.net/news/view/29276

---

Правоохранители задержали главу Кодымского райсовета
http://eho-ua.com/2013/06/05/pravookhra … oveta.html

"По факту задержания уже возбуждено уголовное дело, идет досудебное расследование по ст. 369 УК Украины. Решение об избрании меры пресечения для Руслана Онуфриенко пока не приняли.
Напомним, 29 мая Кодымский горсовет отправил в отставку мэра города Владимира Склярука. Вместе с тем, некоторые местные жители говорят, что В.Склярук попал в опалу, потому что вопреки мнению районной власти город претендовал на земли вокруг Кодымы, на часть территории бывшего военного городка, на кинотеатр (!).
P.S. 31 мая в материале "Одесчина: городской кризис как порождение грязных игр в местном самоуправлении", "Рупор Одессы" писал: "Если же посмотреть на вопрос и глубже, и шире, то напрашивается вывод: возникшая ситуация является порождением грязных игр в местном самоуправлении Одесчины. Причем, рыба гниет с головы..." Кто-то продает Дом книги и покупает квартиры в "Сигурд Холле", а кто-то — кинотеатр в захолустье и довольствуется 60-ю тысячами гривень... "

---

Глава райсовета в Одесской области погорел на крупной взятке
http://od.vgorode.ua/news/176545-hlava- … oi-vziatke

"Согласно санкции статьи, ему грозит наказание в виде лишения свободы на срок от двух до пяти лет. Также его могут лишить права занимать определенные должности или заниматься деятельностью на срок до трех лет."

---
В Одесской области попался на взятке глава Кодымского райсовета
http://www.nr2.ru/odessa/442341.html

Москва, Июнь 05 (Новый Регион, Константин Зельфанов) – Вчера вечером сотрудники прокуратуры и СБУ задержали главу Кодымского райсовета Руслана Онуфриенко во время получения взятки. Как сообщает «Думская» со ссылкой на источники в правоохранительных органах, за 60 тысяч гривен чиновник согласился передать в аренду бизнесменам с возможностью дальнейшего выкупа кинотеатр «Мир», расположенный в райцентре.

Главу райсовета задержали в момент получения части суммы – 50 тысяч гривен.

Напомним, 29 мая Кодымский горсовет отправил в отставку мэра города Владимира Склярука. Согласно официальной информации, мэра уволили за «систематическое нарушение Конституции и законов Украины, а также за невыполнение решений горсовета». Сам Склярук считает, что лишился должности из-за своего конфликта с руководством района, которое он неоднократно обвинял в коррумпированности.

Так, в декабре 2012-го года в интервью одному из местных изданий он заявил: «За два года работы я пришел к выводу, что главным виновником городских проблем является районная государственная администрация и позиция ее руководства». Он также обвинил районных чиновников в хищении средств, выделенных на строительство городских очистных сооружений.

© 2013, «Новый Регион – Одесса»
NR2.ru: http://www.nr2.ru/odessa/442341.html

Отредактировано yusliko (5 июня, 2013г. 17:27:33)

0

18

lerik79 написал(а):

yusliko написал(а):

    В-чертверте, Ваші коментарі стосовно «рейдерських захватів» зі сторони Склярука В.О. та його адміністрації залишу поза увагою, тому що тлумачання «рейдерства» в використаному Вами контексті не є вірним.

Звісно мер же Робінгуд забрати у богатих і поділити по чесному, як техніку з Міжколгоспуду!

Пане Валерію, Як Ви напевно знаєте, Склярук В. О. займає посаду Голови Міста та цю посаду, на яку його обрав народ, він буде захищати з підтримкою своїх виборців у суді 10 червня у Кодимі та 14 червня в Одесі. А от посада «Робін Гуда» міста Кодими – вакантна. Таму раджу розцінити її як особисте місце для працевлаштування. Тоді можливо зі злісно безконструктивної, приховуючи власні образи, критики, Ви переключитеся на більш конструктивний ряд тлумачення фактів та бачення реальності.
Зі щирими побажаннями

Тетяна Хавлін (Склярук)

Отредактировано yusliko (5 июня, 2013г. 17:05:06)

0

19

yusliko написал(а):

Кодимчани підтримаємо нашого МЕРА

http://www.youtube.com/watch?v=NqCLsF_T … load_owner


О событиях и митинге в Кодыме 3 и 5 июня 2013

3 июня 2013 года
http://trassae95.com/all/news/2013/06/0 … -7369.html

5 июня 2013 года
http://trassae95.com/all/search/2013/06 … -7403.html

Правоохранители задержали на взятке главу Кодымского райсовета

Сотрудники управления Службы безопасности Украины совместно с сотрудниками прокуратуры Одесской области задержали в служебном кабинете председателя Кодымского райсовета Руслана Онуфриенко, передает собственный корреспондент информагентству "Трасса Е-95" в Кодымском районе.
По не подтвержденным данным, он был задержан во время получения взятки в размере 50 тыс. грн. Якобы, за эту сумму руководитель района согласился передать бизнесменам кинотеатр "Мир", который находится в центре города Кодыма.
Именно на это здание претендовал город и голова горсовета судился с представителями районной власти за передачу кинотеатра городу.
Отметим, что ни в пресс-службе управления СБУ в Одесской области, ни в пресс-службе прокуратуры Одесской области задержание пока не комментируют.
Тем временем в Кодыме 5 июня состоялся митинг в поддержку городского головы Владимира Склярука, который 29 мая был досрочно освобожден от исполнения обязанностей мэра сессей горсовета.
Ранее, 3 июня, люди тоже выходили с акцией протеста против такого решения сессии и в поддержку В.Склярука. Тогда митинг принял решение написать письма Президенту Украины, в Верховный Совет, главе облгосадминистрации и райгосадминистрации о неправомерности действий местных депутатов.
В.Склярук считает, что это его отставка вызвана недовольством районних властей и бизнес-структур, которым он "наступил на хвост".

Отредактировано yusliko (5 июня, 2013г. 16:55:25)

0

20

Кодымчане намерены лечь на рельсы, защищая мэра
перепост
http://odessa.comments.ua/news/2013/06/03/173900.html

Жители районного центра Кодыма в Одесской области, намерены перекрыть железнодорожное сообщение, чтобы поддержать мэра.

Как передает корреспондент «Одесса. Комментарии»,  об этом сообщила жительница Кодымы Зоя Борилко. По ее словам, на такой шаг ее односельчан толкнули последние события, развернувшиеся вокруг лишения должности мэра Кодымы Владимира Склярука. 

По словам кодымчанки, сегодня несколько человек, назвавшихся депутатами городского совета, срезав металлическую дверь, ворвались в здание мэрии и отобрали у градоначальника печать совета. При этом, самого мэра заперли в здании горсовета.

«Сейчас я не в Кодыме, но мне звонят односельчане и просят объяснить, что происходит», - рассказала женщина.

Как сообщали ранее «Одесса. Комментарии», мэра Кодымы лишили полномочий на сессии городского совета  29 мая за «систематическое нарушение Конституции и законов Украины, а также за невыполнение решений горсовета». СМИ писали, что мэр стал жертвой затеянного им конфликта с районной властью.

0

21

yusliko написал(а):

Пане Валерію, Як Ви напевно знаєте, Склярук В. О. займає посаду Голови Міста та цю посаду, на яку його обрав народ, він буде захищати з підтримкою своїх виборців у суді 10 червня у Кодимі та 14 червня в Одесі. А от посада «Робін Гуда» міста Кодими – вакантна. Таму раджу розцінити її як особисте місце для працевлаштування. Тоді можливо зі злісно безконструктивної, приховуючи власні образи, критики, Ви переключитеся на більш конструктивний ряд тлумачення фактів та бачення реальності.Зі щирими побажаннями
            Тетяна Хавлін (Склярук)
            Отредактировано yusliko (Сегодня 17:05:06)

Ну то як обрав і то як голосують і то як партія регіонів проводить вибори членом якої  являється бувший мері і по сьогодні я думаю ні кому розповідати не потрібно! Я задав ряд прозорих питань на які ви так і не доусужились надати відповіді , бо можливо їх у вас не має!

0

22

Як бувший мер такий чесний - єдиний чесний РЕГиАнал на всю Україну - надайте відповіді на мої запитання , що б люди знали , що йому нема що від них приховувати!

Отредактировано lerik79 (5 июня, 2013г. 17:37:12)

0

23

Татьяна, хорош плеваться ядом. Видать есть чего бояться и за что отвечать, раз не хочет уйти с достоинством.(24 человека ему сказали НЕТ!). Почитай http://prawwwda.com/politika/zachem-ili … -vlastyu/. Но ты же, надеюсь, не Павлик Морозов. Это очень хорошо-защищать папу. Как вовремя происходят события, не находите? Все в масть.
Кстати, воды уже нет и мусор не вывозят.

Отредактировано Galina (5 июня, 2013г. 18:48:42)

0

24

Galina написал(а):

Татьяна, хорош плеваться ядом. Видать есть чего бояться и за что отвечать, раз не хочет уйти с достоинством.(24 человека ему сказали НЕТ!). Почитай http://prawwwda.com/politika/zachem-ili … -vlastyu/. Но ты же, надеюсь, не Павлик Морозов. Это очень хорошо-защищать папу. Как вовремя происходят события, не находите? Все в масть.
Кстати, воды уже нет и мусор не вывозят.

Отредактировано Galina (Сегодня 18:48:42)


Дорогая Галина, уважаю Вашу позицию, хотя и не согласна с ней. Также сочувствую отсутствию воды и муссора. А может просто мусорить стоит меньше?! И в первую очередь - муссорить словами, такими как "плеваться ядом", "масть". Конечно, Вы правы, Галина, что я защищаю папу или демонстрирую отличную от Вас точку зрения. Но не только мою точку зрения, но и других людей, если Вы следите за кодымскими событиями, как следите за муссором и водой.

И еще, Галина, если Вам подходит поведение и позиция тех 24 депутатов, "сказавших НЕТ", которых Вы тут упонимаете, организуйте митинг в их поддержку в Кодыме! посмотрим, кто прийдет кроме Вас их поддержать. Вот тогда и поговорим, но не на Вашем "базарном жаргоне", а по-человечеки. Жду с нетерпением.

0

25

yusliko написал(а):

Кодымчане намерены лечь на рельсы, защищая мэра
перепост
http://odessa.comments.ua/news/2013/06/03/173900.html

Жители районного центра Кодыма в Одесской области, намерены перекрыть железнодорожное сообщение, чтобы поддержать мэра.

Как передает корреспондент «Одесса. Комментарии»,  об этом сообщила жительница Кодымы Зоя Борилко. По ее словам, на такой шаг ее односельчан толкнули последние события, развернувшиеся вокруг лишения должности мэра Кодымы Владимира Склярука. 

По словам кодымчанки, сегодня несколько человек, назвавшихся депутатами городского совета, срезав металлическую дверь, ворвались в здание мэрии и отобрали у градоначальника печать совета. При этом, самого мэра заперли в здании горсовета.

«Сейчас я не в Кодыме, но мне звонят односельчане и просят объяснить, что происходит», - рассказала женщина.

Как сообщали ранее «Одесса. Комментарии», мэра Кодымы лишили полномочий на сессии городского совета  29 мая за «систематическое нарушение Конституции и законов Украины, а также за невыполнение решений горсовета». СМИ писали, что мэр стал жертвой затеянного им конфликта с районной властью.

ст.279 ч.1 УК Украины,
1. Блокирование транспортных коммуникаций путем
устройства препятствий, отключения энергоснабжения
либо иным способом, которое нарушило нормальную работу транспорта или создавало опасность для жизни людей либо наступление иных тяжких последствий, наказывается штрафом до пятидесяти не облагаемых
налогом минимумов доходов граждан, или исправительными работами на срок до двух лет, или арестом на срок
до шести месяцев, или ограничением свободы на срок до
трех лет.
2. Захват вокзала, аэродрома, порта, станции или другого транспортного предприятия, учреждения или организации наказывается лишением свободы на срок от двух до
пяти лет.
3. Действия, предусмотренные частями первой или
второй настоящей статьи, если они повлекли гибель людей либо иные тяжкие последствия, наказываются лишением свободы на срок от пяти до
двенадцати лет.
1. Объект преступления - нормальная работа указанных в диспозиции статьи видов транспорта, а также здоровье, жизнь граждан, собственность, охраняемые законом
интересы государства, предприятий, учреждений, организаций и граждан в сфере перевозок.
580
Предмет преступления - транспортные коммуникации
(пути сообщения, сооружения и технические системы на
них, средства связи и сигнализации и др.).
К сооружениям на указанных путях сообщения относятся мосты, путепроводы, различные транспортные узлы
и т.п.
Средства сигнализации и связи - это светофоры, дорожные знаки, сигналы и другое оборудование.
2. Объективная сторона преступления выражается в следующих действиях:
1) установление препятствий; 2) отключение энергоснабжения; 3) либо иные способы.
В качестве препятствий могут быть использованы транспортные средства, шлагбаумы, тросы, завалы из шпал и
других предметов, которые могут нарушить нормальную
и безопасную работу указанных видов транспорта.
Способом блокирования транспортных коммуникаций
может быть и отключение транспорта, транспортных предприятий, сигнальных устройств и др. от энергоносителей,
что может парализовать функционирование этих объектов.
Под иными способами блокирования транспортных коммуникаций следует понимать действия, которые направлены на отключение средств сигнализации и связи, установление препятствий для понимания знаков, сигналов и
иной информации.
Преступление признается оконченным при условии, если указанные действия повлекли или могли повлечь за
собой нарушение нормальной работы указанных в статье
видов транспорта. С учетом этого определяется момент
окончания преступления.
3. Субъективная сторона преступления характеризуется умышленной формой вины.
4. Субъект преступления - физическое лицо, достигшее 16-летнего возраста.
5. Часть 2 настоящей статьи предусматривает ответственность за захват вокзала, аэродрома, порта, станции или
иного транспортного предприятия, учреждения или организации.
Под захватом указанных объектов следует понимать
занятие летного поля, здания вокзала, порта, служебных
или производственных помещений транспортных предприятий. Способы захвата этих объектов аналогичны способам захвата транспортных средств, приведенных в ст. 278.
581
Часть 3 статьи предусматривает ответственность за те
же действия, повлекшие гибель людей или иные тяжкие
последствия.

То есть кто то умышленно толкает людей на уголовное преступление ?
Дальше , перекрытием жд вы создадите проблемы пасажирам которые будут в этот момент находится в поездах следующих данным (перекрываемым ) местом . То есть многие не в чем не виноватые люди .опоздают ,на работу ,на самолет , в бальницу на операцию для удовлетворению амбиций других людей ? И да сезон отпусков ,многие едут с ДЕТЬМИ  на море и будут вынуждены находится неопределенное время на ЖАРЕ в вагонах без КОНДИЦИОНЕРОВ . Они в чем перед вами провинились ?

Отредактировано Сатана-Клаус (5 июня, 2013г. 20:18:24)

0

26

Про мусор. Пишется с одной "с" или Вы у профФесора учились? Про базарный жаргон Но Вы же меня поняли и...прочитайте свои сообщения выше.Про митинг Видела митинг. Женщины преклонных лет, мужчины, их ровесники, ТОВ "Стандарт".Про депутатов - их выбрал народ и они не дали мэру творить беззаконие, выразили недоверие. Читайте Конституцию. Вам страшно, горько и обидно, хочется кричать на весь мир. Мне жаль Вас. А ведь мэру еще прийдется отвечать за расходование денег городского бюджета.  Терпения Вам! В полемику с Вами больше не вступаю. (Ой, напоследок спрошу, а Вы  вообще не мусорите? Даже бумажки сегодня не выкинули? И вода Вам не нужна? Ну надо же. А мэр перво-наперво пригрозил - выключу воду и мусор вывозить не буду. Т.е. мы - город-заложник благополучия мэра)

Отредактировано Galina (5 июня, 2013г. 20:30:20)

0

27

Galina написал(а):

Про мусор. Пишется с одной "с" или Вы у профФесора учились? Про базарный жаргон Но Вы же меня поняли и...прочитайте свои сообщения выше.Про митинг Видела митинг. Женщины преклонных лет, мужчины, их ровесники, ТОВ "Стандарт".Про депутатов - их выбрал народ и они не дали мэру творить беззаконие, выразили недоверие. Читайте Конституцию. Вам страшно, горько и обидно, хочется кричать на весь мир. Мне жаль Вас. А ведь мэру еще прийдется отвечать за расходование денег городского бюджета.  Терпения Вам! В полемику с Вами больше не вступаю. (Ой, напоследок спрошу, а Вы  вообще не мусорите? Даже бумажки сегодня не выкинули? И вода Вам не нужна? Ну надо же. А мэр перво-наперво пригрозил - выключу воду и мусор вывозить не буду. Т.е. мы - город-заложник благополучия мэра)

Отредактировано Galina (Сегодня 20:30:20)


Уважаемая Галина!!!Вы пишете что уже не будет вывозиться мусор и не будет воды?.. Посмотрите кто сейчас остался руководителем в Горсовете!!Бондарь показала "КРАСИВЫЙ ДОКУМЕНТ", где передается полномочия Мера Склярука В.А по каким то статям, самой же Бондарь, и подписан ней же!!А вы знаете что она 6 месяцев находилась в психиатрической больнице??? Что по ее диагнозу нельзя работать где надо нервничать, волноваться, что ей даже нельзя наклоняться к компьютеру, и так же ездить в командировки!!

0

28

Как сейчас обстановка в Кодыме? Кто реально взял власть в свои руки?

0

29

Интересующимся - в последнем номере районной газеты объявление СПД Тодорашко(а этот-то тут при чем) и ТОВ "Стандарт"а о прекращении услуг по вывозу мусора.  По поводу диагноза - разглашение диагноза не только аморально, но и уголовно наказуемо. Диагноз интересовал и бабушку Попову. Больше нет аргументов?
Надеемся, что власть будет у здравого смысла и Закона.

Отредактировано Galina (5 июня, 2013г. 21:01:38)

0

30

Galina написал(а):

Интересующимся - в последнем номере районной газеты объявление СПД Тодорашко(а этот-то тут при чем) и ТОВ "Стандарт"а о прекращении услуг по вывозу мусора.  По поводу диагноза - разглашение диагноза не только аморально, но и уголовно наказуемо. Диагноз интересовал и бабушку Попову. Больше нет аргументов?
Надеемся, что власть будет у здравого смысла и Закона.

Отредактировано Galina (Сегодня 21:01:38)

Уважаемая, я диагноз не называла!!!  И тут не написан какой именно....Я просто написала что ей нельзя сейчас делать!!!!!!!! И не надо мне приписывать уголовное дело!!! Закон тут не нарушен!!!!

0


Вы здесь » Форум Кодымчан » О городе » Захоплення влади в Кодимі


Создать свой форум