Форум Кодымчан

Объявление

Добро пожаловать на форум города Кодыма.

Зарегистрируйтесь, гости форума лишены возможности оставлять свои сообщения (некоторые разделы могут быть недоступны для чтения).

Замечания, предложения и о проблемах на форуме пишите администраторам этого форума   kodyma-forum@yandex.ru

Узнать новости города и района на сайтах http://kodyma-city.narod.ru и  http://kodyma.od.ua

RSS импорт: www.rss-script.ru

Кодимські оголошення:

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Форум Кодымчан » О городе » Захоплення влади в Кодимі

Захоплення влади в Кодимі

Сообщений 121 страница 150 из 234

1

Колишнього депутата, члена Партії Регіонів, Бондар Тетяну Іванівну оголошено Кодимською Міською Головою більшістю депутатів Кодимської Міської Ради. Що до власне особи «новопризначенної Годови» міста пані Бондар, варто зазначити, що вона, займаючи посаду секретаря Міської Ради в період з 15 листопада 2010 року по липень 2012 року, вчинила нузку законодавчих порушень, серед яких корупція та фальсифікація документів. В минулому році Кодиський суд засудив пані Бондар на підставі корупційних дій з вимогою звільнення її з посади (рішення суду від 24 лютого 2012 року згідно ст. 5 ч. 1 п. 7 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»). Виконання цього рішення було перешкоджено безпідставною підтримкою більшості депутатів Міської Ради.

На передодні цих подій, 29 травня 2013 року, під керівництвом Голови Кодимської Районної Державної Адміністрації (РДА), члена Партії Регіонів, Маньковського В.В., Голови Кодимської Районної Ради, члена Партії Регіонів, Онуфрієнко Р.Н., колишнього голови Кодимської РДА та колишнього депутата Одеської обласної Ради, члена партії Регіонів, Огінського С.В. (засудженого та звільненого з роботи в РДА на початку року за корупційні діяння), колишнього депутата Міської Ради Бондар Т.І., голови фракції Партії Регіонів Кодратьєва М.А. та за участю більшості депутатів Кодимської Міської Ради, які переважно працівники Кодимської РДА, незаконно та безпідставно достроково припинили повноваження Міського Голови, члена Партії Регіонів, Склярука Володимира Олексійовича. Останного було обрано на посаду Голови Міста в 2010 року більшістю голосів мешканцями міста Кодима.

Можливо підставою для звільнення стало підрізання та посадка дерев у місті, ремонт пішохідних доріжок та вуличного освітлення, прибирання старого кладовища, яке більше десяти років було у запущеному стані? Ці та інші популярні серед населення та непопулярні серед опонентів дії, виконані під керівництвом Кодимського Голови Склярука В.О., було розцінено вище згаданими депутатами Міської Ради як «піар».

На справді, причини звільнення Міського Голови набагато глибші та серйозніші, а ніж згадується в пресі чи розповсюджується депутатами, як пил у очі.
З початку діяльності в Кодимській Міській Раді Скляруком В.О. було виявлено низку прикладів зловживання владним ресурсом зі сторони районної та представничої (тобто депутати) влади та протизаконних дій в істотних для мешканців міста сферах життєдіяльності:

- махінації з міськими земльними ділянками. Діючі особи цих порушень – колишня (пан Огінський С.В.) та актуальна правляча «еліта» районної влади та, до речі, більшість вище згаданих депутатів;
- захват земльної ділянки приватним підприємством під ринок, за яку систиматично не сплачуються протягом багатьох років арендні кошти до міського бюджету; хоча з підприємців, які торгують на згаданій тереторії, регулярно збирається оплата «директором» ринку, депутатом Міської Ради Кондратьєвим М.А.;
- водопровідні мережі міста та очисні споруди – терена суцільного відмивання коштів на чолі з головним архітектором району паном Задорожнюком, який теж являється депутатом Міської Ради;
- за прийняття дітей у садок «Сонечко» постійно зтягується неофіційна плата (тобто хабар) в розмірі від 500 грн. під керівництвом завідуючої, депутата Міської Ради та члена Партії Регіонів, Бурмістр Л.І, на що постійно скаржаться батьки;
- систиматично здійснювалась фальсифікація документів  на виготовлення прав власності на будівлі депутатом Міської Ради Гіль Н.М. та колишнім депутатом, секретарем Міської Ради, Бондар Т.І.

Це тільки окремі випадки серйозних зловживань владою та дипутатським мандатов, які активно практикувалися та практикуються в місті Кодимі. По майже всіх вищезгаданих фактах порушень проводиться розслідування відповідними органами, справа пані Бондар Т.І. з 2012 року знаходяться на розгляді Кодимського суду.

З метою знищення доказів по виявлених Міським Головою Скляруком В.О. та вищенаведених порушеннях, 31 травня та 1 червня 2013 рр. було незаконно та безпідствано, із застосуванням насилля, взламано замки на дверях Міської Ради та зрізані замки сейфів, а також пошкоджено майно Міської Ради, викрадено печатки, різні документи з кабінету Міського Голови. Ці дії були виконані угрупуванням у складі колишнього депутата Міської Ради Бондар Т.І., депутатами Міської Ради Кондратьєвим М.А., Задорожнюком В.О., Максимішиним Ф.О., Панченко В.Ю., Красовським В.Н., та під пильним керівництвом заступника Районної Ради, колишнього керівника апарату Кодимської районної організації партії Регіонів, Чернійчука О.А. Крім того, представники правлячої Партії району систиматично залякують працівників Міської Ради, застосовуючи тиск, насилля та погрози. Так, на приклад, влаштовані «бойові дії» в приміщенні Міської Ради (КОЛИ), свідками яких стали мешканці міста; погрози та залякування «кулаками та молотками» втихомирити всіх, хто буде їм перешкоджати «піднімати» і до того «високий» рейтинг Партії Регіонів у Кодимському районі.

Низка риторичних запитань навязується у зв’язку з розвитком вищезгаданими подій у місті:

Що потрібно робити для Кодими, для Кодимчан Голові Міста, аби це влаштовувало депутатів, так званих народних обранців та представників?! Чи згодні мешканці міста, Кодимчани, замовчувати розкрадання та привласлення міських земель, коштів, виділених на покращення міської інфраструктури, хабарі на різних рівнях – від детячого садочка, ринка до різних владних структур?!

Чому дії Міського Голови Склярука В.О., направлені на покращення добробуту міста та Кодимчан, непопулярні серед народних обраців, депутатів, та провокують безкінцеве втручання, із застосування таких недомократичних методів як залякування, тиск, погрози та насилля, із сторони представників Кодимської Районної Адміністрації та Районної Ради?!

Як довго буде існувати безнакарність чиновників та депутатів за наругу над Конституцією та Законами України, над демократичними методами самоврядування і управління та, загалом, над перисічними мешканцями Кодими, Кодимчанами?!

0

121

В чем причина наших бед???!!!

http://s2.uploads.ru/t/h7YSr.jpg

Практика, которая типична не только для Румынии (как на рисунке), но и, увы, в наших краях...

К сожалению! На жаль!

перепост
https://www.facebook.com/ratoiudiliu

Отредактировано yusliko (11 июня, 2013г. 02:48:13)

0

122

Olga написал(а):

Дорогой Валерий, если вы уж так добры, то когда к Вам подойти, чтоб вы поделились вышеперечисленным имуществом?)

В любий зручний для Вас час - тільки не забудьте взяти документи підтверджуючі , факт належності цього майна саме мені - що б я разом з Вами при переоформлені даного майна та документів у нотаріуса не попав у один із пс. закладів міністерства охорони здоров'я .

0

123

Квіти невинні!

http://s2.uploads.ru/t/8lObG.jpg

Кімнатні рослини не мають політичних орієнтацій та амбіцій або чим завинили кімнатні рослини виконуючої обов'язки міського голови пані Бондар

Хто був у кабінеті міського голови Склярука В.О., звернув увагу на велику кількість кімнатних рослин у приміщенні. Від тепер зелень рослин зблякла.
Чому це так сталося? Тому що пані Бондар забороняє полив квітів в тому приміщенні.

Нагадаємо, що після насильно зрізаних та вставлених нових замків 30 травня в Міській Раді, пані Бондар (та можливо її сторонники) виключно володють доступом до кабінету Склярука В.О.
Сама пані Бондар віддає перевагу іншому приміщенню, а кабінет Володимира Олексійовича вона поки стереже.

Чому так?
Чи то дрібна помста...
Чи то повідомлення Кодимчанам, що це тільки початок і саме таким чином панянка поведеться з Кодимою...
Чи то просто пані Бондар віддає перевагу ікебанам?

Отредактировано yusliko (11 июня, 2013г. 15:50:42)

0

124

Шановні Кодимчани ! Майте честь та хвалу !
Ви насправді не знаєте, що коїться в структурі та всередині всього дійства, яке відбувається!
Вам замилюють очі. Що тут такого , що мер зробив щось для міста? Це його обов'язки і те що ви бачите - це лише вершинка айзбергу. Гроші списувались за те все що робилось і дуже непогані.

Більшість людей які були на площі _ родичі самого мера, його підтримки і т.д.
Інші- робітники "Стандарт" . та їх знайомі, родичі.
Ще інші-люди яким обіцяли посадові місця.

Давайте згадаємо "Майдан помаранчевих", їх помилки ,які ми і досьогодні "розгрібаємо". Хочете теж саме-буде Вам.

0

125

http://s2.uploads.ru/t/wnAXi.png

перепост
http://trassae95.com/all/news/2013/06/1 … -7488.html

0

126

Правдоруб написал(а):

Шановні Кодимчани ! Майте честь та хвалу !
Ви насправді не знаєте, що коїться в структурі та всередині всього дійства, яке відбувається!
Вам замилюють очі. Що тут такого , що мер зробив щось для міста? Це його обов'язки і те що ви бачите - це лише вершинка айзбергу. Гроші списувались за те все що робилось і дуже непогані.

Більшість людей які були на площі _ родичі самого мера, його підтримки і т.д.
Інші- робітники "Стандарт" . та їх знайомі, родичі.
Ще інші-люди яким обіцяли посадові місця.

Давайте згадаємо "Майдан помаранчевих", їх помилки ,які ми і досьогодні "розгрібаємо". Хочете теж саме-буде Вам.

Шановний пане ПравдоГуб! Дуже приємно, що Ви залучилися до нашої дискусії і що Ви так потерпаєте за долю нашого міста та Кодимчан. Ви праві стосовно того, що в діях голови міста Склярука В.О. та його команди по благоустрію міста було нічого незвичайного. Він та його команда робили те, що вважали за свою роботу, та не шукали популярності, піару, тощо серед Кодимчан. Вони виконували свію долю перед кодимською громадою, яка їх роботу на Сходці міста оцінила напередодні, до речі, позитивно. Чи Ви хочете сказати, що там теж були тільки родичі, працівники Стандарту, та ті, кому щось обіцяли? Можливо, це Ваші методи?!

Ні, не все так просто як Ви тут описуєте, це Вам не шоколадки містом роздавати.

Якщо Ви відстоюєте тут правду, то дивно що доля кінотеатру Мир Вас не переймає. Справедливості ради, не треба замовчувати це та дії тих депутатів, які так потерпали його "продати". Чи Вони теж виконували свою роботу, з Вашої точки зору?! А гроші там точно "списувалися та осідали"... "І дуже не погані", як нам відомо з преси. Диже прикро, що Кодима виринає в обласних новинах в такому контексті!!!

Стосовно, Вашої аналогії з Майданом та помаранчовими. Не погоджуся з Вам, тому що це дуже різні історії, різні формати, різні причини виникнення. Але, що тут говорити, людина зі здоровим глуздом розуміє це та не потребує пояснень!

Зрозуміло, проти кого Ви і Вашу позицію ми поважаємо. Цікаво знати за кого Ви. Хто з Вашої "правдивої" точки зору має очолювати Кодиму? Чомусь критика лунає в сторону Склярука В.О. (і не тільки з Вашого правдивого боку), а от пропозицій на його заміну немає. Значить, влаштовує сценарій "Миру"?!

0

127

По-перше, не пане ПравдоГуб, а ПравдоРуб. Ваше ставлення навіть до імені(нікнейму) уже може говорити про Вашу невихованість. Мені,насправді дуже прикро, що такі люди відстоюють честь колишнього мера, які не звосім з повагою ставляться до інших людей - людей у яких інша точка зору. Пам'ятайте,будь-ласка, якщо у деяких точка зору не така як у Вас- то це зовсім не означає, що вона неправильна. А нехай це Ваша думка - і я її поважаю. Але маю і свою точку зору, що люди які ведуть себе некоректно по відношенню до інших ,навіть у таких маленьких питаннях та недорузуміннях, не можуть боротись за правду і справедливість, вони вже показують себе несправидлими,бо якщо були би справедливі-то відносились до всіх би однаково.

По-друге, звісно доля кінотеатру мене турбує, але ніхто ці дії не замовчує. Ви робите колишньому меру честь не тільки добрим словом за нього, але і тим, що висипаєте купу бруду на інших, неповажно якось. Ну повернемось до кінотеатру,так ось, думаю вже не нам вирішувати, що буде з Онуфр., а лити воду із пустого в порожнє-не варто. Ну його начебто "застукали" на передачі коштів , це ж не означає, що мер нічого собі ніколи не брав. Ми не маємо право звинувачувати особу поки не буде винесений обвинувачувальний акт та рішення, майте це будь-ласка на увазі.
Тоді, вибачте, всіх чиновників по всій Україні треба звільнити, бо усі "не без грішка". З цією справою розберуться органи , а не ми з Вами. Мені також цікаво чому доля кінотеатру Вас раніше не турбувала, поки таке не сталось? Вам подобалось у якому він стані? Сумніваюсь....Чи може знайшовся привід випустити чорнуту на людей? Це вже інше питання і тема спілкування інша.

yusliko написал(а):

Чомусь критика лунає в сторону Склярука В.О. (і не тільки з Вашого правдивого боку), а от пропозицій на його заміну немає. Значить, влаштовує сценарій "Миру"?!

Питання складене невірно стостовно змісту, якщо мене влаштовує або не влаштовує сценарій "Миру" - це не означає що я за або проти колишнього мера.
Дякую.

Отредактировано Правдоруб (11 июня, 2013г. 20:32:47)

+1

128

Правдоруб написал(а):

По-перше, не пане ПравдоГуб, а ПравдоРуб. Ваше ставлення навіть до імені(нікнейму) уже може говорити про Вашу невихованість. Мені,насправді дуже прикро, що такі люди відстоюють честь колишнього мера, які не звосім з повагою ставляться до інших людей - людей у яких інша точка зору. Пам'ятайте,будь-ласка, якщо у деяких точка зору не така як у Вас- то це зовсім не означає, що вона неправильна. А нехай це Ваша думка - і я її поважаю. Але маю і свою точку зору, що люди які ведуть себе некоректно по відношенню до інших ,навіть у таких маленьких питаннях та недорузуміннях, не можуть боротись за правду і справедливість, вони вже показують себе несправидлими,бо якщо були би справедливі-то відносились до всіх би однаково.

По-друге, звісно доля кінотеатру мене турбує, але ніхто ці дії не замовчує. Ви робите колишньому меру честь не тільки добрим словом за нього, але і тим, що висипаєте купу бруду на інших, неповажно якось. Ну повернемось до кінотеатру,так ось, думаю вже не нам вирішувати, що буде з Онуфр., а лити воду із пустого в порожнє-не варто. Ну його начебто "застукали" на передачі коштів , це ж не означає, що мер нічого собі ніколи не брав. Ми не маємо право звинувачувати особу поки не буде винесений обвинувачувальний акт та рішення, майте це будь-ласка на увазі.
Тоді, вибачте, всіх чиновників по всій Україні треба звільнити, бо усі "не без грішка". З цією справою розберуться органи , а не ми з Вами. Мені також цікаво чому доля кінотеатру Вас раніше не турбувала, поки таке не сталось? Вам подобалось у якому він стані? Сумніваюсь....Чи може знайшовся привід випустити чорнуту на людей? Це вже інше питання і тема спілкування інша.
yusliko написал(а):

Чомусь критика лунає в сторону Склярука В.О. (і не тільки з Вашого правдивого боку), а от пропозицій на його заміну немає. Значить, влаштовує сценарій "Миру"?!

Питання складене невірно стостовно змісту, якщо мене влаштовує або не влаштовує сценарій "Миру" - це не означає що я за або проти колишнього мера.
Дякую.

Отредактировано Правдоруб (Сегодня 20:32:47)

Чесно кажучи, шановний пане Правдоруб (якщо Вам так більше подобається, будь ласка), мені б хотілось звернутися до Вас за ім'ям, а неприхованою ідентичністю. Саме тому була іронія стосовно Вашого нікнейму, шкода що Ви вбачили в цьому образу. Якщо людина має щось сказати (навіть якщо ця думка інша, непопулярна, тощо) - то голосно від себе,  а не анонімно. Але це Ваш власний вибір і я думаю, Ви маєте на це підстави...

Якщо Ви уважно стежили за дискусією тут (а я впевнена так і було), то помітили - що те, що Ви назвали "купу бруду" були повідомлення з преси (регіональної та загальноукраїнської) та думки людей, які небайдужі у справі. Я не знайома особисто ні з паном Онуфр. (якого Ви тут згадуєте), ні з іншими багатьма учасниками кодимських політичних подій. Тому я не беруся судити чи фантазувати голосно  та гіпотетично вирішувати їх долю. Це, як Ви вдало зауважуєте, не наша з Вами робота, а суду та інших установ. Але народну думку не спинити... (Мені, чесно кажучи, шкода родини наведених Вами учасників, тому що уявляю, як важко в ці хвилини).

Думаю, що це очевидно з різних коментарів, що я відстоюю тут позицію Склярука В.О. Тому що в цій людині я впевнена та можу судити с перших вуст про її вчинки, вболівання та потерпання. Тому що ця людина, коли я кожний раз повертаюся в рідне місце, везе мене дуже повільно додому вулицями міста показуючи зміни (освітлення, бардюри, ставок у місті), які були зроблено за час моєї відсутності. Тому що ця людина постійно запитує мене, як змінуюється місто. Тому що ця людина за сімейним обіднім столом розказує мені, що планує запустити автобус у місті... Тому що ця людина в останній мій приїзд, коли я запитала, як йому подобається бути на посаді голови, відповіла мені: "Ти знаєш, чим далі, тим більше я закохуюся в Кодиму"...
І мені хотілося, що б люди такі як Ви, які бачуть тільки Стандарт-лазню-ставок, бачили й іншу сторону. Бачили сторону людини, яка, можливо, неідеальна, яка помиляється (як Ви зауважуєте "бо усі "не без грішка"), АЛЕ яка закохана в своє місто та свої дії та дії інших направляє протягом багатьох років на його покращення (і тут мені не дадуть збрехати Кодимчани).

Тому хотілося б Вас ще раз запитати, якщо Ви не підтримуєте Склярука В.О., то хто на Вашу думку вартий зайняти посаду голови міста, посада яка виборча народом, та чому Ви так вважаєте? Дякую!

На останок хотілося б зазначити, що я поважаю вічливих та готових на конструктивний діалог опонентів. Тому я щиро рада, що Ви тут завітали, пане Правдоруб!

З найкращими побажаннями
Тетяна Хавлін (Склярук)

0

129

до 2015 року Олексійович і всі інші регіонали самі попросять мене очолити це місто як міського голову! І питання про його незамінність на цьому посту я думаю не є актуальним!

0

130

Звісно Ви,Тетяна, впевнені в своєму батькові та ще деякі люди про яких я вказував у першому своєму повідомленні, я в цьому і не сумнівався.
Адже кожен може мальовничо розповісти про своїх батьків, родичів, близьких йому людей, і звісно ,що тільки про їх хороші сторони. І ніхто не очікував від Вас розуміння та об'єктивності щодо інших сторін ( опонентів ).

Судячи із Ваших висловів для Кодимщини , окрім Вашого батька, інші особи нічого не зробили? Невже це дійсно Ваша думка, що немає людей , які зробили щось потрібного для міста , для громади? Чи це така  Ваша "об'єктивність" стостовно даної ситуації?
Дуже прикро, що Ви про них нічого хорошого не згадуєте... Все що Ви можете про всіх опонентів писати - це статті преси скидувати?
Та чи Ви впевнені що Вас хвилює місто Кодима, а не місце Вашого батька в Кодимщині?

Я розумію Вас, розумію, що при будь-якій ситуації Ви завжди будете захищати свого батька, але звертаючись до Вашої совісті, прошу дійсно подивитись  на ситуацію очима не дочки колишнього мера, а очима простої, щирої громадянки, яка хочаб трішки справедлива по відношенню до всіх! Чи може Ви  знаєте , що коїться в місті тільки зі слів свої близьких, бо в місті буваєте два рази на рік, а , вибачте, в інтернеті, все що завгодно можно писати- це не спосіб пізнання всієї інформації про місто, особливо про таке маленьке .

Приводити далі Склярука В.О. до керівної посади шляхом боротьби, обливанням брудом, роздаванням листівок, пресою( всі знають , яка в даний момент преса, в нас час в більшості випадків-вона жовта, особливо в інтернеті), знущаючись над людьми , які працювали до цього і які працюють, не кращий спосіб утриматись у кріслі та не личить обличчю Кодимщини себе так поводити.

Відповідь на запитання, яке Вас дуже турбує (хто ще може бути мером) дам таку:
Мені особисто прізвище мера -  байдуже. Мені головне, щоб обличчя нашого міста, наш представник та наша надія і опора, мер нашого містечка був людиною комунікабельною, яка дійсно зможе знайти спільну мову з усіма гілками влади і зможе об'єднати людей різних переконань, різних груп населення нашого містечка, для того щоб загальними зусиллями зробити Кодимщину ще кращою, ще спроможнішою, більш розвиненою. Адже тільки в об'єднанні загальними зусиллями ми зможемо піднятись на новий рівень.

На Вашу думку, Ваш батько гармонійно працює, тоді постає та хвилює мене питання : чому всетаки 24 депутати висловили недовіру йому ? А після рішення звільнити достроково місцевого голову Склярук собі вирішив замкнутись в своєму кабінеті і не хотів покидати робочого місця? Значить було що приховувати ? Так Шановні, ще потрібно розібратись ЦЕ НАШ ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ СКЛЯРУК ДЛЯ КОДИМЩИНИ ЧИ КОДИМЩИНА ДЛЯ НЬОГО ?
Чому він не звільнив кабінет? Будучи керівником "Стандарту" теж можливо непогано допомагати Кодимщині, це ще нікому не заважало. Ось показав би нам як він не з користі, а дійсно допомає Кодимщині, як в першу чергу житель її. Так може ми в зрівнянні з іншими і захотіли би всі повернути його назад. І довіра би повернулась ?

Отредактировано Правдоруб (12 июня, 2013г. 22:02:27)

0

131

Як стало відомо із надійного джерела із команди екс-мера сьогодні о 12.00 суддею Юхтенко в Одеському адміністративному судді відбудуться слухання по справі громадян С-ка та М-ка на дії голови Кодимської адміністрації та скасування рішення міської ради ...

0

132

Правдоруб написал(а):

Правдоруб написал(а):

Чи може Ви  знаєте , що коїться в місті тільки зі слів свої близьких, бо в місті буваєте два рази на рік, а , вибачте, в інтернеті, все що завгодно можно писати- це не спосіб пізнання всієї інформації про місто, особливо про таке маленьке .

Ну так расскажите нам! И будем знать.  Чего вы боитесь?

Правдоруб написал(а):

Судячи із Ваших висловів для Кодимщини , окрім Вашого батька, інші особи нічого не зробили? Невже це дійсно Ваша думка, що немає людей , які зробили щось потрібного для міста , для громади? Чи це така  Ваша "об'єктивність" стостовно даної ситуації?

А что сделал хорошего для города Огинский, Маньковский, Онуфриенко, Задорожнюк, "депутат" Кондратьев и много других? И про госпожу Бондарь мне очень интересно, чем она полезна нашему городу???? Расскажите! А то вы одними намеками говорите. Я вот лично не знаю что они сделали хорошего для города!

Правдоруб написал(а):

Мені особисто прізвище мера -  байдуже. Мені головне, щоб обличчя нашого міста, наш представник та наша надія і опора, мер нашого містечка був людиною комунікабельною, яка дійсно зможе знайти спільну мову з усіма гілками влади і зможе об'єднати людей різних переконань, різних груп населення нашого містечка, для того щоб загальними зусиллями зробити Кодимщину ще кращою, ще спроможнішою, більш розвиненою. Адже тільки в об'єднанні загальними зусиллями ми зможемо піднятись на новий рівень.

НУ так кто в Кодыме сможет быть вот таким мером, как вы расписали выше? Должна же быть какая-то достойная кандидатура? Или вам все-ровно кто, лишь бы не Склярук????

Правдоруб написал(а):

На Вашу думку, Ваш батько гармонійно працює, тоді постає та хвилює мене питання : чому всетаки 24 депутати висловили недовіру йому ?

А вы уверены, что эти 24 депутата честные и справедливые? Которые делают все, для того, что б город развивался??? Или может каждый из них думает как-бы побольше украсть бюджетных и городских денег?! И делают все для того, что б им никто не мешал разворовывать и так уже "голую" и "босую" Кодыму и район?

Правдоруб написал(а):

Будучи керівником "Стандарту" теж можливо непогано допомагати Кодимщині, це ще нікому не заважало. Ось показав би нам як він не з користі, а дійсно допомає Кодимщині, як в першу чергу житель її.

Так он и помогает. В городской бане, что купается только он и его семья??? Или на ставок ездят только он и его друзья отдыхать??? Или мусор ТОВ "Стандарт" вывозит только с дома Склярука? Или тратуары и освещение он только на своей улице сделал? 

А может вы расскажите, что сделали хорошего и бескорыстного для города депутаты гор совета или руководство райадминистрации?

0

133

Правдоруб написал(а):

Звісно Ви,Тетяна, впевнені в своєму батькові та ще деякі люди про яких я вказував у першому своєму повідомленні, я в цьому і не сумнівався.
Адже кожен може мальовничо розповісти про своїх батьків, родичів, близьких йому людей, і звісно ,що тільки про їх хороші сторони. І ніхто не очікував від Вас розуміння та об'єктивності щодо інших сторін ( опонентів ).

Дуже прикро, що Ви про них нічого хорошого не згадуєте... Все що Ви можете про всіх опонентів писати - це статті преси скидувати?
Та чи Ви впевнені що Вас хвилює місто Кодима, а не місце Вашого батька в Кодимщині?

Я розумію Вас, розумію, що при будь-якій ситуації Ви завжди будете захищати свого батька, але звертаючись до Вашої совісті, прошу дійсно подивитись  на ситуацію очима не дочки колишнього мера, а очима простої, щирої громадянки, яка хочаб трішки справедлива по відношенню до всіх! Чи може Ви  знаєте , що коїться в місті тільки зі слів свої близьких, бо в місті буваєте два рази на рік, а , вибачте, в інтернеті, все що завгодно можно писати- це не спосіб пізнання всієї інформації про місто, особливо про таке маленьке .

Приводити далі Склярука В.О. до керівної посади шляхом боротьби, обливанням брудом, роздаванням листівок, пресою( всі знають , яка в даний момент преса, в нас час в більшості випадків-вона жовта, особливо в інтернеті), знущаючись над людьми , які працювали до цього і які працюють, не кращий спосіб утриматись у кріслі та не личить обличчю Кодимщини себе так поводити.

Відповідь на запитання, яке Вас дуже турбує (хто ще може бути мером) дам таку:

На Вашу думку, Ваш батько гармонійно працює, тоді постає та хвилює мене питання : чому всетаки 24 депутати висловили недовіру йому ? А після рішення звільнити достроково місцевого голову Склярук собі вирішив замкнутись в своєму кабінеті і не хотів покидати робочого місця? Значить було що приховувати ? Так Шановні, ще потрібно розібратись ЦЕ НАШ ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ СКЛЯРУК ДЛЯ КОДИМЩИНИ ЧИ КОДИМЩИНА ДЛЯ НЬОГО ?
Чому він не звільнив кабінет? Будучи керівником "Стандарту" теж можливо непогано допомагати Кодимщині, це ще нікому не заважало. Ось показав би нам як він не з користі, а дійсно допомає Кодимщині, як в першу чергу житель її. Так може ми в зрівнянні з іншими і захотіли би всі повернути його назад. І довіра би повернулась ?

Отредактировано Правдоруб (Вчера 22:02:27)

Шановний анонімний Правдоруб,

користуючись нагодою, хотіла б Вас запросити на слухання кодимського суду 19 червня 2013 року о 14 годині (наступна середа). На засіданні буде розбиратися чинність дій 24 депутатів. Рекомендую принести з собою паспорт, тому що без нього не дозволяють зайти в зал. Також рекомендую прийти раніше, якщо Ви хочете сидіти в залі, тому що місця можуть бути зайняті родичами Склярука та Стандартом. Потім поговоримо про високі поняття об'єктивності, совісті, моралі та обов'язками перед громадою.
Гарного
Т

0

134

Обращаюсь ко всем пользователям данной темы. Вам еще не надоело лить грязь друг на друга? Или вы верите что все же кто то (Вы) отстоит свои убеждения. Ментальность людей такая и не стоит поддаваться на провокации друг друга. Не делайте цирк в цирке. Что бы делать конкретные выводы нужно знать всю историю от а до я. А иначе получается кто психологически правильней преподнесет информацию - туда и холопы.
Вам самим не стыдно за свои же публичные разграничивающиеся с воспитанностью реплики друг на друга... Не забывайте форум читают не только Вы и Вы...

0

135

vnuchok, народ отстаивает свои интересы  Каждый - свои. На то он и форум. Таким как я - интересно почитать о том, как развивается ситуация в городе и районе. Тот, кто с мозгами, информацию профильтрует. А тупые - останутся тупыми. Ситуация абсолютно нормальна. И зачем возмущаться?)

0

136

Хотілось би, що б оприлюднили сьогоднішній розгляд справи Одеським адміністративним окружним судом з приводу скасування даного рішення!

0

137

Sanuch написал(а):

Так он и помогает. В городской бане, что купается только он и его семья??? Или на ставок ездят только он и его друзья отдыхать??? Или мусор ТОВ "Стандарт" вывозит только с дома Склярука? Или тратуары и освещение он только на своей улице сделал? 
А может вы расскажите, что сделали хорошего и бескорыстного для города депутаты гор совета или руководство райадминистрации?

То есть все выше тобой перечисленное было БЕСКОРЫСТНО сделано бывшим мэром ?Кстати на улице Первого Мая нет освещения и на многих других ,список которых ох какой большой .

0

138

Під тканинами партійного почування Отроходін мав звичку, що виявлялася з механічною постійністю, хоч і свідомо: при кожній зустрічі з людиною, що заважає або нелюба, негайно ставити її на підозрі, включившися з кількома, собі відповідними, в першу модель чи зразок домовленості. Встановлюють зону заслон —спочатку найменшим — і в ній розгортають запідозрення і відсування наміченої особи з життьового поля. Проти неї завжди «мають рацію», в найгірших обмовах, а вона — ні; проти неї несуть обов'язкову «ідейність», вона ж — ні; встановлюють для неї оцінку, як «нетакої», вона ж завжди підсудна. Їх — купка спритників і більш нічого; однак, володіють на арені життя неодмінно. Виб'ють намічену жертву з лінії її існування. Бо діють могутністю злагодженого запідозрювання і самісно привласненими правами: переслідувати до кінця, до погибелі. Якраз на цьому будують шлях до влади, як червону драбину: вилізати весь час наверх, поки щури зробляться царями. Нема політичної матерії для змовленого запідозрення — знайдуть побутову: розроблять маніру проти призначеного на «підозрострачення» і розвинуть її до ступеня державної важливості, навіть при філософії життя. Повторно обговорюючи скабрезну вигадку, розсмакують інтелектуально і почуттєво, як свій духовний харч, на височині історичної героїки і надзвичайного
покликання. Пафос високосвітоглядового запідозрення завжди на практиці виразиться в спиханні з життьової стежки — того, кого намітили, обов'язково — з стежки! — і захоплення стежки собі, в прямому чи переносному значенні слова і в сенсі наслідків.          (Василь Барка "Жовтий князь"  1958-1961)

+1

139

kodymchanka, это слишком глубокомысленно... Своими словами можете?

0

140

Робинзон Крузо написал(а):

kodymchanka, это слишком глубокомысленно... Своими словами можете?

Аналогії не знаходите із подіями, які відбуваються в Кодимі?

0

141

Правдоруб написал(а):

Судячи із Ваших висловів для Кодимщини , окрім Вашого батька, інші особи нічого не зробили?

Будучи керівником "Стандарту" теж можливо непогано допомагати Кодимщині, це ще нікому не заважало. Ось показав би нам як він не з користі, а дійсно допомає Кодимщині, як в першу чергу житель її. Так може ми в зрівнянні з іншими і захотіли би всі повернути його назад. І довіра би повернулась ?

Отредактировано Правдоруб (Вчера 22:02:27)

Шановний Правдоруб, прочитавши Ваші коментарі, не змогла втриматись від запитань:
1. Хто ж все-таки ці таємничі особи, які так безкорисно працюють на благо міста та громади і що саме вони роблять чи зробили?
2. Ви - альтруїст?
3. Чому особисто Ви втратили довіру до Склярука В.О.?
Буду дуже вдячна за відповіді.

0

142

О, Кодимо моя!
Прожив я більше півстоліття
На рідній серцю, лагідній землі
Та думав, що в житті усе буде прекрасно
У любій серцю, гарні стороні
Але?...
Огінський, «дідуган моторний»,
з часів совдепії прийшов
ще в ті часи припавший до корита,
ще й курку з золотим яйцем знайшов
Для Кодимщини він робив багато:
Консервний знищив, Хлібзавод украв,
усе продав, що було неможливо,
а що можливо то собі забрав
Про нього знаємо немало:
був «настоящий командир»
Як вибори проводив вдало,
долярів купу заробив,
в свою кишеню, ні не людям,
бо люди «бидло, сволота»,
а він пихатий та «смазливий»,
РЕГІОНАЛЬНА красота!
Собі подібних підібрав він ,
Адміністрація повна,
а депутатів ціла «свора»,
як ті шакали – ждуть ,
коли наказ їм віддадуть,
кого загризти, задушити,
а кому дупу полизать,
щоб у царьовоє корито
свої мордяки помачать.
І в решті маєм те,що маєм:
Царька  Маньковського
– Огінський другий номер,
йому подібного Онуфрієнка - номер три,
Адміністрацію -  чотири, п’ять, шість, сім
і депутатів – вісім, дев’ять, десять,
а перший  все-таки, Огінський номер «раз».
А висновок вірша такий…
На дибу б всіх, але у нас
«демократизм» і «гуманізм»
А, Кодима страждає,
та що там Кодима, душа
болить за неньку Україну!
Та де ж то світло у кінці тунелю?
не видно, та надія є.
Повстань же,рідна Україно!
О люба Кодимо, повстань!
Проти свавілля, зла, поборів,
проти нахабних крахоборів,
а нам хай Бог наш допоможе
і душі наші збереже.

Автор: Ґедзень
Продовження не буде;)

+2

143

Добрый вечер! Я давно уехал из родного дома,но часто приезжаю в г.Кодыму. И то, что произошло с городом за последний десяток лет ( во главе с товарищем Огинским и Ко ) приводило меня в полный ужас. Только благодаря одному человеку - Скляруку В.О. я увидел, что кто-то ещё любит наш город и район. Уверен, что те люди, которые ему мешают в скором времени "сожрут" сами себя, т.к. их алчность рано или поздно приведёт их же к самоуничтожению. Те, кто читает форум и пишет здесь, не думайте, что те,кто уехал, забыли о своём городе!!! Мы внимательно смотрим и наблюдаем за тем,что происходит. И та бомба замедленного действия, которую вы позволили включить ещё "вчера" начала отсчёт новый и намного быстрее. Беспредел рано или поздно закончится, но вас (Огинский и Ко) там уже не будет. Скляруку искренне жму руку. Надеюсь чем-то сможем Вам помочь. Ангела Хранителя.

0

144

А что на рельсы не кто не идет ?

0

145

...И тут Мухаммеда осеняет гениальная мысль: переправить волоком свой флот из внешнего моря, где он стоит без пользы, через полуостров в виде косы во внутреннюю гавань Золотого Рога. Эта смелая, дух захватывающая идея переправиться с сотнями судов через гористый полуостров кажется на первый взгляд столь нелепой и невыполнимой, что и византийцы и генуэзцы в Галате отводят ей так же мало места в своих стратегических расчетах, как римляне, а затем австрийцы стремительному переходу через Альпы Ганнибала и Наполеона. Весь земной опыт говорит о том, что суда могут плыть только по воде, но никогда флот не переплывал через гору. Однако признаком демонической воли во все времена и является то, что она превращает невозможное в действительность, и военного гения всегда узнают по тому, что во время войны он пренебрегает обычными законами ведения войны и в нужную минуту заменяет испытанные методы творческой импровизацией. И вот начинается кампания, едва ли с чем-нибудь сравнимая в анналах истории...Стефан Цвейг Завоевание Византии

0

146

lerik79 написал(а):

Як стало відомо із надійного джерела із команди екс-мера сьогодні о 12.00 суддею Юхтенко в Одеському адміністративному судді відбудуться слухання по справі громадян С-ка та М-ка на дії голови Кодимської адміністрації та скасування рішення міської ради ...

lerik79 написал(а):

Хотілось би, що б оприлюднили сьогоднішній розгляд справи Одеським адміністративним окружним судом з приводу скасування даного рішення!

Пане lerik79, чому ж Ваше "надійне джерело" не повідомило Вас про результати розгляду справи?

lerik79 написал(а):

до 2015 року Олексійович і всі інші регіонали самі попросять мене очолити це місто як міського голову! І питання про його незамінність на цьому посту я думаю не є актуальним!

lerik79 написал(а):

...И тут Мухаммеда осеняет гениальная мысль: переправить волоком свой флот из внешнего моря, где он стоит без пользы, через полуостров в виде косы во внутреннюю гавань Золотого Рога. Эта смелая, дух захватывающая идея переправиться с сотнями судов через гористый полуостров кажется на первый взгляд столь нелепой и невыполнимой, что и византийцы и генуэзцы в Галате отводят ей так же мало места в своих стратегических расчетах, как римляне, а затем австрийцы стремительному переходу через Альпы Ганнибала и Наполеона. Весь земной опыт говорит о том, что суда могут плыть только по воде, но никогда флот не переплывал через гору. Однако признаком демонической воли во все времена и является то, что она превращает невозможное в действительность, и военного гения всегда узнают по тому, что во время войны он пренебрегает обычными законами ведения войны и в нужную минуту заменяет испытанные методы творческой импровизацией. И вот начинается кампания, едва ли с чем-нибудь сравнимая в анналах истории...Стефан Цвейг Завоевание Византии

Це, я так розумію, Ваші стратегічні плани на 2015 рік?

0

147

kodymchanka написал(а):

Пане lerik79, чому ж Ваше "надійне джерело" не повідомило Вас про результати розгляду справи?

результат я знаю, просто хочу, що його оприлюднили Ви!

0

148

kodymchanka написал(а):

це , - Стефан Цвейг !

0

149

lerik79 написал(а):

результат я знаю, просто хочу, що його оприлюднили Ви!

Дивно, зважаючи на Вашу активність та обізнаність, Ви мали б зробити це перші. Чи може Вас не влаштовує результат?

0

150

lerik79 написал(а):

kodymchanka написал(а):

це , - Стефан Цвейг !

Шановний, я читати вмію, просто хотілось зрозуміти, яке відношення ця цитата має до теми.

0

Вы здесь » Форум Кодымчан » О городе » Захоплення влади в Кодимі

Создать свой форум