Форум Кодымчан

Объявление

Добро пожаловать на форум города Кодыма.

Зарегистрируйтесь, гости форума лишены возможности оставлять свои сообщения (некоторые разделы могут быть недоступны для чтения).

Замечания, предложения и о проблемах на форуме пишите администраторам этого форума   kodyma-forum@yandex.ru

Узнать новости города и района на сайтах http://kodyma-city.narod.ru и  http://kodyma.od.ua

RSS импорт: www.rss-script.ru

Кодимські оголошення:

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Форум Кодымчан » О городе » Захоплення влади в Кодимі

Захоплення влади в Кодимі

Сообщений 151 страница 180 из 234

1

Колишнього депутата, члена Партії Регіонів, Бондар Тетяну Іванівну оголошено Кодимською Міською Головою більшістю депутатів Кодимської Міської Ради. Що до власне особи «новопризначенної Годови» міста пані Бондар, варто зазначити, що вона, займаючи посаду секретаря Міської Ради в період з 15 листопада 2010 року по липень 2012 року, вчинила нузку законодавчих порушень, серед яких корупція та фальсифікація документів. В минулому році Кодиський суд засудив пані Бондар на підставі корупційних дій з вимогою звільнення її з посади (рішення суду від 24 лютого 2012 року згідно ст. 5 ч. 1 п. 7 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»). Виконання цього рішення було перешкоджено безпідставною підтримкою більшості депутатів Міської Ради.

На передодні цих подій, 29 травня 2013 року, під керівництвом Голови Кодимської Районної Державної Адміністрації (РДА), члена Партії Регіонів, Маньковського В.В., Голови Кодимської Районної Ради, члена Партії Регіонів, Онуфрієнко Р.Н., колишнього голови Кодимської РДА та колишнього депутата Одеської обласної Ради, члена партії Регіонів, Огінського С.В. (засудженого та звільненого з роботи в РДА на початку року за корупційні діяння), колишнього депутата Міської Ради Бондар Т.І., голови фракції Партії Регіонів Кодратьєва М.А. та за участю більшості депутатів Кодимської Міської Ради, які переважно працівники Кодимської РДА, незаконно та безпідставно достроково припинили повноваження Міського Голови, члена Партії Регіонів, Склярука Володимира Олексійовича. Останного було обрано на посаду Голови Міста в 2010 року більшістю голосів мешканцями міста Кодима.

Можливо підставою для звільнення стало підрізання та посадка дерев у місті, ремонт пішохідних доріжок та вуличного освітлення, прибирання старого кладовища, яке більше десяти років було у запущеному стані? Ці та інші популярні серед населення та непопулярні серед опонентів дії, виконані під керівництвом Кодимського Голови Склярука В.О., було розцінено вище згаданими депутатами Міської Ради як «піар».

На справді, причини звільнення Міського Голови набагато глибші та серйозніші, а ніж згадується в пресі чи розповсюджується депутатами, як пил у очі.
З початку діяльності в Кодимській Міській Раді Скляруком В.О. було виявлено низку прикладів зловживання владним ресурсом зі сторони районної та представничої (тобто депутати) влади та протизаконних дій в істотних для мешканців міста сферах життєдіяльності:

- махінації з міськими земльними ділянками. Діючі особи цих порушень – колишня (пан Огінський С.В.) та актуальна правляча «еліта» районної влади та, до речі, більшість вище згаданих депутатів;
- захват земльної ділянки приватним підприємством під ринок, за яку систиматично не сплачуються протягом багатьох років арендні кошти до міського бюджету; хоча з підприємців, які торгують на згаданій тереторії, регулярно збирається оплата «директором» ринку, депутатом Міської Ради Кондратьєвим М.А.;
- водопровідні мережі міста та очисні споруди – терена суцільного відмивання коштів на чолі з головним архітектором району паном Задорожнюком, який теж являється депутатом Міської Ради;
- за прийняття дітей у садок «Сонечко» постійно зтягується неофіційна плата (тобто хабар) в розмірі від 500 грн. під керівництвом завідуючої, депутата Міської Ради та члена Партії Регіонів, Бурмістр Л.І, на що постійно скаржаться батьки;
- систиматично здійснювалась фальсифікація документів  на виготовлення прав власності на будівлі депутатом Міської Ради Гіль Н.М. та колишнім депутатом, секретарем Міської Ради, Бондар Т.І.

Це тільки окремі випадки серйозних зловживань владою та дипутатським мандатов, які активно практикувалися та практикуються в місті Кодимі. По майже всіх вищезгаданих фактах порушень проводиться розслідування відповідними органами, справа пані Бондар Т.І. з 2012 року знаходяться на розгляді Кодимського суду.

З метою знищення доказів по виявлених Міським Головою Скляруком В.О. та вищенаведених порушеннях, 31 травня та 1 червня 2013 рр. було незаконно та безпідствано, із застосуванням насилля, взламано замки на дверях Міської Ради та зрізані замки сейфів, а також пошкоджено майно Міської Ради, викрадено печатки, різні документи з кабінету Міського Голови. Ці дії були виконані угрупуванням у складі колишнього депутата Міської Ради Бондар Т.І., депутатами Міської Ради Кондратьєвим М.А., Задорожнюком В.О., Максимішиним Ф.О., Панченко В.Ю., Красовським В.Н., та під пильним керівництвом заступника Районної Ради, колишнього керівника апарату Кодимської районної організації партії Регіонів, Чернійчука О.А. Крім того, представники правлячої Партії району систиматично залякують працівників Міської Ради, застосовуючи тиск, насилля та погрози. Так, на приклад, влаштовані «бойові дії» в приміщенні Міської Ради (КОЛИ), свідками яких стали мешканці міста; погрози та залякування «кулаками та молотками» втихомирити всіх, хто буде їм перешкоджати «піднімати» і до того «високий» рейтинг Партії Регіонів у Кодимському районі.

Низка риторичних запитань навязується у зв’язку з розвитком вищезгаданими подій у місті:

Що потрібно робити для Кодими, для Кодимчан Голові Міста, аби це влаштовувало депутатів, так званих народних обранців та представників?! Чи згодні мешканці міста, Кодимчани, замовчувати розкрадання та привласлення міських земель, коштів, виділених на покращення міської інфраструктури, хабарі на різних рівнях – від детячого садочка, ринка до різних владних структур?!

Чому дії Міського Голови Склярука В.О., направлені на покращення добробуту міста та Кодимчан, непопулярні серед народних обраців, депутатів, та провокують безкінцеве втручання, із застосування таких недомократичних методів як залякування, тиск, погрози та насилля, із сторони представників Кодимської Районної Адміністрації та Районної Ради?!

Як довго буде існувати безнакарність чиновників та депутатів за наругу над Конституцією та Законами України, над демократичними методами самоврядування і управління та, загалом, над перисічними мешканцями Кодими, Кодимчанами?!

0

151

kodymchanka написал(а):

Дивно, зважаючи на Вашу активність та обізнаність, Ви мали б зробити це перші. Чи може Вас не влаштовує результат?

а я , яким боком до внутрішніх розбірок серед членів партії Регіонів, чи як Ви приподносете до конфлікту між депутатами за яких голосували мешканці Кодими та екс-мером за яких вони теж голосували ... я не за тих не за тих не голосував!

0

152

kodymchanka написал(а):

Шановний, я читати вмію, просто хотілось зрозуміти, яке відношення ця цитата має до теми.

я не Конституційний суд - роз'яснення не надаю!

0

153

lerik79 написал(а):

а я , яким боком до внутрішніх розбірок серед членів партії Регіонів, чи як Ви приподносете до конфлікту між депутатами за яких голосували мешканці Кодими та екс-мером за яких вони теж голосували ... я не за тих не за тих не голосував!

Перечитала свої коментарі і не знайшла там "приподносення конфлікту між депутатами та екс-мером", можливо, Ви мене з кимось плутаєте.

lerik79 написал(а):

я не Конституційний суд - роз'яснення не надаю!

Щодо роз'яснень, вибачте, навіщо тоді цитуєте, якщо не можете пояснити "яким боком" цитата до теми.

0

154

kodymchanka написал(а):

Перечитала свої коментарі і не знайшла там "приподносення конфлікту між депутатами та екс-мером", можливо, Ви мене з кимось плутаєте.

Навряд чи я Вас з кимось плутаю так як, по справді мені  зовсім не цікаво хто приховується під  цим ніком.

kodymchanka написал(а):

Щодо роз'яснень, вибачте, навіщо тоді цитуєте, якщо не можете пояснити "яким боком" цитата до теми.

Скоріше я Вам не зобов'язання нічого пояснювати , кому треба той зрозуміє, а як що Ви не спроможні - то це Ваші особисті проблеми!

0

155

lerik79 написал(а):

Навряд чи я Вас з кимось плутаю так як, по справді мені  зовсім не цікаво хто приховується під  цим ніком.

Якщо не плутаєте, то не потрібно мені "приписувати" чиїсь коментарі, вислови, думки .........

lerik79 написал(а):

Скоріше я Вам не зобов'язання нічого пояснювати , кому треба той зрозуміє, а як що Ви не спроможні - то це Ваші особисті проблеми!

Вас ніхто не зобов'язував нічого пояснювати, все, що мені потрібно - я зрозуміла, а переходити на образи, на відміну від вас, вказувати на Ваші проблеми, комплекси та ін. я не збираюсь.
Дякую за увагу та змістовний діалог.

0

156

kodymchanka написал(а):

Вас ніхто не зобов'язував нічого пояснювати, все, що мені потрібно - я зрозуміла, а переходити на образи, на відміну від вас, вказувати на Ваші проблеми, комплекси та ін. я не збираюсь.Дякую за увагу та змістовний діалог.

... заходьте ще ...

kodymchanka написал(а):

Якщо не плутаєте, то не потрібно мені "приписувати" чиїсь коментарі, вислови, думки .........

для того що б плутати , я Вас як мінімум повинен знати!

Отредактировано lerik79 (14 июня, 2013г. 10:51:14)

0

157

Шановна,  kodymchanka , починайте повертати Вашу філософську голівоньку, відшліфовану цитатами, і в інші сторони, та почніть об'єктивно дивитись на ситуацію вцілому.

Sanuch    ,  враховуючи особливості Ваших висловів, мимоволі стає зрозуміло, що Ви особисто не політик та, мабуть, ніколи не працювали в державних структурах, не приймали активну участь в роботі щодо розвитку і благоустрою міста та Вам невідомий фінансовий потік та можливості використання місцевих коштів.
Я поважаю Ваші особисті вподобання до Склярука В.О., тим паче ,що масові гуляння на ставку дали свій ефект . Вважаю,краще би скромніше провели свято та більше коштів направили в дитбудинок або на лікарню, людям , яким би дійсно ці кошти допомогли!

Sanuch написал(а):

2. Думаю, что отстаивает... Но не он один. Каждый на его б месте так делал! Такой у нас менталитет. Вы покажите мне хоть одного депутата Верховной рады, мера города или главу райадминистрации, который бы не отстаивал интересы своего бизнеса.

Молодець, добре написав, ІНТЕРЕСИ СВОГО БІЗНЕСА, але на посаді мера...Ось і нашли відповідь на запитання чому ж так колишній мер тримається за крісло.

Що стосується заводів і т.д. ЧОМУ ТОДІ ВСІ МОВЧАЛИ??? Якщо Вас на той момент не влаштовувала ситуація, чому  не проводили мітинги, на рельси не йшли , чому мовчали стільки років? Мовчки виконувались накази і Вас все влаштовувало . А коли Огінскьий уже не працює і мером міста став Склярук , то усі дуже швидко почали згадувати минуле? Цікаво, дуже цікаво...

Sanuch написал(а):

Так он и помогает. В городской бане, что купается только он и его семья??? Или на ставок ездят только он и его друзья отдыхать??? Или мусор ТОВ "Стандарт" вывозит только с дома Склярука? Или тратуары и освещение он только на своей улице сделал?

Згідно Вашої логіки, Склярук В.О. один щось робить, та ось, по-перше , це його бізнес,шановний,у нас баня небезкоштовна! Так можна сказати, що Маньковський теж розширив Ваші можливості - побудував заправку, так само як ми купаємось в бані,так само ми і заправляємо наші автомобілі,це теж потрібна послуга для нас.

А ще іншими людьми, яких Ваш Склярук також обливає брудом , виділялися кошти на школи в які ми з вами ходили та наші діти, церкви та інше, в усьому Кодимьскому районі , це Вам не плиточку поставити.

Щодо тротуарної плитки, це окрема розмова. За ті кошти , які були списані під час встановлення плитки і проведення деяких свят якраз і можно було оплатити адвоката за 7000, і листівки замовити проти своїх опонентів ,ще і на суди буде досить. Першочергові проблеми- це не плитка і не проведення святкувань,а те що немає світла на вулицях, які більш віддалені від центру, газу немає і т.д. Потрібно займатись більш глобальними потребами міста.А вже і згодом вирішувати проблеми , які  можуть зачекати.

Нагадую Всім, що депутатів обирав народ або більшість голосів. Значить на той час були підстави їх обирати , а сьогодні Ви кричите, що всі вони брехуни, шахраї і т.д. Балотуйтесь, виберуть Вас, якщо буде за що..

Мені жаль, нинішнього мера, тому що доведеться довго "расхлебывать" йому фінансову ситуацію нашого містечка після такого мера як Склярук.

Наприкінці лише хочу сказати: дуже прикро, що викривляється реальність, відстоюється ім'я Склярука та ідеалізується його позиція та значимість для Кодимщини, саме дискусійно-образливими , нахабними, принизливими та підступними шляхами.

Отредактировано Правдоруб (14 июня, 2013г. 14:29:58)

-1

158

Правдоруб написал(а):

Шановна,  kodymchanka , починайте повертати Вашу філософську голівоньку, відшліфовану цитатами, і в інші сторони, та почніть об'єктивно дивитись на ситуацію вцілому.

Sanuch    ,  враховуючи особливості Ваших висловів, мимоволі стає зрозуміло, що Ви особисто не політик та, мабуть, ніколи не працювали в державних структурах, не приймали активну участь в роботі щодо розвитку і благоустрою міста та Вам невідомий фінансовий потік та можливості використання місцевих коштів.
Я поважаю Ваші особисті вподобання до Склярука В.О., тим паче ,що масові гуляння на ставку дали свій ефект . Вважаю,краще би скромніше провели свято та більше коштів направили в дитбудинок або на лікарню, людям , яким би дійсно ці кошти допомогли!

Отредактировано Правдоруб (Сегодня 14:29:58)

Пане Zorro міста Кодими, перш ніж повчати, переходити на особистості, давати оцінку та роздавати Ваші «щирі» поради, проаналізуйте якими методами Ви самі користуєтеся.
Ви тут писали напередодні про повагу опонентам, але окрім Вашої «високої голобальної моральної позиції», повчань та зневаги до Ваших опонентів поки що, на жаль, нічого не видно...
Цікаво, чи почнеться Ваша відповідь зі слів «Ясно, захищаєш батька...» чи «Ти ж приїзджаєш два рази на рік...»

0

159

yusliko
, мені здається чи ми трішки відходимо від головної теми? Стосовно своїх висловів щодо пані kodymchanka, так я вважаю, що напевне немає нічого погано коли тобі люди говорять,що в тебе філософська голівонька.

Що стосується, Sanuch ,так це ральні факти і без образ.

0

160

Доброго дня. От всі говорять про тротуари, які втсановлювала міська рада, а чому ніхто не згадає, що більшість тротуарів встановили підприємці міста, яких зобовязували за свої кошти встановлювати кому 20 кв.м кому 40 кв.м І проводити роботи повинні були тільки працівники "Стандарту" і ніхто крім них.

+2

161

Правдоруб написал(а):

Шановний Правдоруб, я абсолютно об'єктивно дивлюсь на ситуацію вцілому і не розумію, чим Вам так не сподобалась цитата, прочитавши яку, в моїй, як ви кажете "філософській голівоньці, відшліфованій цитатами" повстали картинки із подіями сьогодення в Кодимі. Так вже склалося, що абсолютно випадково ситуація, я вважаю, виявилася схожою.
Це особисто моя думка, моя точка зору. І, я вважаю, що вона має право на існування, так само як і Ваша.

0

162

kodymchanka
А це особисто моя думка стосовно Ваших висловів, вона теж має право на існування, так само як Ваші порівнювання.

0

163

Правдоруб написал(а):

yusliko
, мені здається чи ми трішки відходимо від головної теми?

.

Правдоруб
Та ні, Вам здалося. Просто, я вважаю, що людина, яка закликає всіх до об’єктивності та моральності, а сама у своїх висловах та судженнях залишається далеко необ’єктивною (тому що, думаю, чию сторону Ви тут відстоюєте давно всім зрозуміло), користується подвійними стандартами.

Відповідаючи на Ваші деякі попередні коментарі:

Ні, я не вважаю, що Склярук О.В. робить один щось для Кодими, як Ви мені ставили це в вину. Було, є та буде багато людей, які потерпають за долю міста. Як то, наприклад, підпиємці, які ставили плитку, Свобода, яка на днях прибирала пам'ятник жертвам голодомору, Склярук О.В. тільки один з них.

Об’єктивно дивлячись на ситуацію, яка склалася, та реакцію людей в місті, в інтернеті, мені здається, що питання Склярука О.В. – це вже не питання конкретної особи. Люди обурені ситуацією в місті, дією дипутатів, подіями з хабарями за «Мир», затриманнями, та вони вимагають змін. Просто точка кипіння зійшлась на відставці конкретної особи, дії якого в місті та для міста були помітні, тим більш на терені багатьох «не дій». І заперечувати це – означає займатися самодурством.

Хочу також зауважити, що те, що Ви називаєте тут брудом, є також думки та позиції людей, які Ви закликаєте поважати.

Тому я закликаю Вас не керуватися подвійними стандартами.

0

164

Правдоруб написал(а):

А что такого было во время масовых гуляний на ставу?... Кому что давали, я там тоже был и ничего такого не видел?... А каким таким образом деньги городской казны должны направлятся в детдом или больницу? Это же во власти райсовета, вот пусть они там и думают о людях, а не только о себе.

Правдоруб написал(а):
А ще іншими людьми, яких Ваш Склярук також обливає брудом , виділялися кошти на школи в які ми з вами ходили та наші діти, церкви та інше, в усьому Кодимьскому районі , це Вам не плиточку поставити.

Кем именно и сколько выделено денег на школы и зачем финансировать церкви, если только не отмывать деньги, если они по закону никакого отношения к бюджетам разных уровней не имеют.
А плитку то начали ставить еще при 4 созыве под четким руководством Огинского, точно также как и газом он занимался, а не Склярук. Я больше чем уверен, если бы этим занимался Склярук - Кодыма давно была бы газифицирована.

Правдоруб написал(а):
Нагадую Всім, що депутатів обирав народ або більшість голосів. Значить на той час були підстави їх обирати , а сьогодні Ви кричите, що всі вони брехуни, шахраї і т.д. Балотуйтесь, виберуть Вас, якщо буде за що..

Все мы прекрасно знаем как в Кодыме проходили выборы, Огинский один выбрал нужных ему депутатов, а вот против Склярука небыло достойной кандидатуры, поэтому смирился и думал его под себя подомять. Но увы, в этого ЧЕЛОВЕКА есть достоинство, он не сломался под тем прессом.

Правдоруб написал(а):
Мені жаль, нинішнього мера, тому що доведеться довго "расхлебывать" йому фінансову ситуацію нашого містечка після такого мера як Склярук.

К сожалению в нашем городе сейчас нет мэра, а есть екс-депутат, которая узурпировала власть и поливает грязью всех, кто ей не угоден. Вы что КРУ, чтобы судить об "отмываниях" или сложившихся финансовых ситуациях? Пусть эта самозванка думает о том, как она ответит за свои финансовые движения. Ведь и их судью то уже накрыли, перепост http://dumskaya.net/news/predsedatelya- … --027389/. Не улавливаете связи?... Огинский, Маньковский, Онуфриенко, Сорочан, Гура....может дальше Бондарь? За ее движениями уже наблюдают, ведь она из той же цепочки

0

165

Нова зірка форуму засяяла. До речі і раніше його згадували тут "незлим тихим словом". Стосовно лазні і всього що там відбувалося. Дійсно, на самому початку люди ходили туди з дітьми просто відпочити. Доки шановний власник не перетворив лазню на свій притон для пиятики та показання свого гонору. Відвідуваність зменшилась, і приміщення почали здавати в оренду під інші цілі. Коли на територій лазні стало затісно, душа потребувала розмаху, перебрались на ставок. Тут можна робити все чого душа бажає і ніхто крім сторожа ставка, який з переляку що начальство приїхало заліз на дерево ніхто їх не бачить.

0

166

Правдоруб написал(а):

А я разве говорил, что я политик? Вы писали, "Ви насправді не знаєте, що коїться в структурі та всередині всього дійства, яке відбувається!". Прошу вас рассказать, что б знали не только вы, что происходит в городе. Раз уж вы такой осведомленный. Я лично не разу не был не на каких массовых гуляниях. И никакого личного отношения к Скляруку не имею. Просто каждый раз, когда приезжаю в родной город, вижу, что он, по крайней мере, внешне, изменяется в лучшую сторону!

Правдоруб написал(а):

Молодець, добре написав, ІНТЕРЕСИ СВОГО БІЗНЕСА, але на посаді мера...Ось і нашли відповідь на запитання чому ж так колишній мер тримається за крісло.

Это лично ваше мнение. Напишите, что конкретно Склярук сделал плохого городу?! Ну только не нужно в сотый раз напоминать о Стандарте, бане и ставке.

Правдоруб написал(а):

Що стосується заводів і т.д. ЧОМУ ТОДІ ВСІ МОВЧАЛИ??? Якщо Вас на той момент не влаштовувала ситуація, чому  не проводили мітинги, на рельси не йшли , чому мовчали стільки років? Мовчки виконувались накази і Вас все влаштовувало . А коли Огінскьий уже не працює і мером міста став Склярук , то усі дуже швидко почали згадувати минуле? Цікаво, дуже цікаво...

Когда это все молчали? Вы, уважаемый, если не в курсе событий, то не утверждайте. Было множество судов, но так как в нашей стране все решают взятки, связи и коррупция - то "маємо, що маємо...." И все из-за таких как Огинский и на него похожих, которые захватили судебную систему, милицию, прокуратуру и добиться справедливости в нашей стране очень не просто.

Правдоруб написал(а):

Згідно Вашої логіки, Склярук В.О. один щось робить, та ось, по-перше , це його бізнес,шановний,у нас баня небезкоштовна! Так можна сказати, що Маньковський теж розширив Ваші можливості - побудував заправку, так само як ми купаємось в бані,так само ми і заправляємо наші автомобілі,це теж потрібна послуга для нас.

А вы хотели, что б баня была бесплатная? Или лучше б было, что б ее разобрали на строительные материалы как хлебзавод??? И я не говорил, что заправка Маньковского - это плохо для города. Я уважаю тех людей, которые строят свой бизнес, который приносит пользу всему обществу. Но есть люди, которые не умеют заниматься безнесом, а умеют только разворовывать и грабить!

Правдоруб написал(а):

Щодо тротуарної плитки, це окрема розмова. За ті кошти , які були списані під час встановлення плитки і проведення деяких свят якраз і можно було оплатити адвоката за 7000, і листівки замовити проти своїх опонентів ,ще і на суди буде досить. Першочергові проблеми- це не плитка і не проведення святкувань,а те що немає світла на вулицях, які більш віддалені від центру, газу немає і т.д. Потрібно займатись більш глобальними потребами міста.А вже і згодом вирішувати проблеми , які  можуть зачекати.

А раньше вообще не было практически нигде освещения, и тротуаров нормальных тоже нигде не было, вы этого не помните? Да, может у мэра получается не все, так как хотелось бы, но по крайней мере, он хоть что-то делает, в отличии от предшественников!!!!

0

167

Boston написал(а):

Дійсно, на самому початку люди ходили туди з дітьми просто відпочити.

Boston написал(а):

Відвідуваність зменшилась, і приміщення почали здавати в оренду під інші цілі.

До Склярука баня была в нерабочем состоянии. Зачем вы врете?

Boston написал(а):

Коли на територій лазні стало затісно, душа потребувала розмаху, перебрались на ставок. Тут можна робити все чого душа бажає і ніхто крім сторожа ставка, який з переляку що начальство приїхало заліз на дерево ніхто їх не бачить.

А вы хоть видели какой был раньше этот ставок? Сколько там было камыша и мусора???

0

168

Почитайте.

Студент из США о России.

«Мне противны ваши обычаи, ваша лень, ваши драки, ваша наглость, - говорит 22-летний студент, вернувшийся после 5-ти летней учебы в США, и готовящий сейчас документы на отъезд обратно. - Вы не умеете работать, а умеете завидовать. Не имеете никакой деловой жилки, по сути вы все - рабы, а жалуетесь на начальство, которое вас зажимает.

Вы неприветливы, ходите с хмурыми рожами, никогда не улыбнетесь, и по виду понятно, что у вас снега зимой не допросишься. Если тебе не нахамили в магазине, на улице, в транспорте, то считай, что день прошел хорошо.

Вы все нищие и жалуетесь на богатых и ненавидете их, но все же и мечтаете ими стать. Причем, богатые - это та еще песня. В Америке богатого хрен отличишь от бедного. Человеку не в западло носить кроссовки за 30 баксов, здесь же каждый разбогатевший в худших традициях негра из Гарлема, выпустившего платиновый диск, обвешивается брюликами, покупает дорогую машину, сажает на клешню золотой ролекс и срет на окружающих. В США у меня было много богатых друзей, про которых я знал, что если не они сами, то их родители получили свое бабло честно. У кого были стартапы, кто начал свое дело. У вас же если есть хотя бы миллион баксов, то обязательно чел вор, взяточник, или редчайшая сука, с которой впадлу за руку здороваться. Ни одного богатого не видел, который не выставлял бы деньги напоказ.

Ваши чиновники - все воры и вымогатели, без взятки невозможно получить ни одну бумажку. Мне надо было менять паспорт, так тетка в паспортном столе сверлила меня глазками, и намекала на что-то, а когда я не понял, написала мне такой список требуемых бумажек, идущих от Царя Гороха, что волей-неволей все стало ясно.

Все, что у вас есть, вы засрали и обгадили. Стоит выйти на природу, в лес, чтобы увидеть, что все завалено говнищем и бутылками. У вас нет будущего, и я рад, что уеду отсюда».

0

169

Sanuch, так этот 22-летний студент по лотерее попал в США учиться?)

0

170

Робинзон Крузо написал(а):

Sanuch, так этот 22-летний студент по лотерее попал в США учиться?)

Этот студент учился в Росии. Родом он из США

0

171

ааааа, так написано, что и не понять) все правильно сказал, кроме отсутствия будущего.

0

172

Sanuch написал(а):

Почитайте.

Студент из США о России.

Все понимают, что в интернете сейчас можно найти ЛЮБУЮ информацию, тем более примеры, которые подходили бы по содержанию желаемого смысла.
И если ищешь примеры, то не забывай, что Кодыма еще территориальная единица Украины.

Ментальность  людей Российской Федерации и Кодымы сравнивать ну никак не умно.

0

173

Sanuch написал(а):

Когда это все молчали? Вы, уважаемый, если не в курсе событий, то не утверждайте. Было множество судов, но так как в нашей стране все решают взятки, связи и коррупция - то "маємо, що маємо...." И все из-за таких как Огинский и на него похожих, которые захватили судебную систему, милицию, прокуратуру и добиться справедливости в нашей стране очень не просто.

Тогда молча шли на суды и такого дешевого пиара не было, чего боялись? Почему не протестовали так как сейчас? А потому что заделись личные интересы "МЕРА"и его бизнеса.

0

174

Sanuch написал(а):

А раньше вообще не было практически нигде освещения, и тротуаров нормальных тоже нигде не было, вы этого не помните? Да, может у мэра получается не все, так как хотелось бы, но по крайней мере, он хоть что-то делает, в отличии от предшественников!!!!

Вот Вам ответ :

Ukrainka1 написал(а):

Доброго дня. От всі говорять про тротуари, які втсановлювала міська рада, а чому ніхто не згадає, що більшість тротуарів встановили підприємці міста, яких зобовязували за свої кошти встановлювати кому 20 кв.м кому 40 кв.м І проводити роботи повинні були тільки працівники "Стандарту" і ніхто крім них.

0

175

Здесь есть хоть один необиженый или верней "не затронутый" Скляруком? Че вы желчь мечете. Все должно быть по закону. Тут многие взывают не лить грязь, а сами того Склярука уже облили с ного до головы. У каждого чиновника есть свой бизнес: у кого-то - баня..., у кого-то - заправка, у кого-то- магазин канцтоваров, у кого-то - земли и т.д. А что все эти люди всю жизнь работами, зарабатывали все это для того, чтобы придя к занимаемым должностям отдать все соседям или кому-то из вас? Да все вы им просто завидуете. Да пусть они себе имеют, но и о простых людях не забывают, так как это делает Склярук. С людьми надо уметь общаться, ане бояться их. Вчера по телевидению показывали диалог президента, так он же всех чиновников взывает прислушиваться к мнению людей. Так может и в Кодыме пора услышать людей?

+1

176

Sanuch написал(а):

До Склярука баня была в нерабочем состоянии. Зачем вы врете?

А вы хоть видели какой был раньше этот ставок? Сколько там было камыша и мусора???

Ми з вами маємо на увазі різні ставки. Я про той що знаходиться біля с. Пиріжна. Ви бачили який там будинок і заасфальтована стоянка з шлагбаумом. За чий кошт це все зводилося? Те що там відбувається під час відпочинку "еліти" простому смертному важко навіть уявити. Років зо два там можна було порибалити, але з однієї вудочки брали 25 грн. от і виходить що сім’я з 4 чоловік мала заплатити за свої вудочки 100 грн. Так він тримає його в оренді, але чи має він право надавати подібні послуги?

0

177

Правдолюб написал(а):

Здесь есть хоть один необиженый или верней "не затронутый" Скляруком? Че вы желчь мечете. Все должно быть по закону. Тут многие взывают не лить грязь, а сами того Склярука уже облили с ного до головы. У каждого чиновника есть свой бизнес: у кого-то - баня..., у кого-то - заправка, у кого-то- магазин канцтоваров, у кого-то - земли и т.д. А что все эти люди всю жизнь работами, зарабатывали все это для того, чтобы придя к занимаемым должностям отдать все соседям или кому-то из вас? Да все вы им просто завидуете. Да пусть они себе имеют, но и о простых людях не забывают, так как это делает Склярук. С людьми надо уметь общаться, ане бояться их. Вчера по телевидению показывали диалог президента, так он же всех чиновников взывает прислушиваться к мнению людей. Так может и в Кодыме пора услышать людей?

Да, я йому заздрю, а ви хіба ні?

Отредактировано Boston (15 июня, 2013г. 12:37:21)

-1

178

Правдоруб написал(а):

Шановні Кодимчани ! Майте честь та хвалу !
Ви насправді не знаєте, що коїться в структурі та всередині всього дійства, яке відбувається!
Вам замилюють очі. Що тут такого , що мер зробив щось для міста? Це його обов'язки і те що ви бачите - це лише вершинка айзбергу. Гроші списувались за те все що робилось і дуже непогані.

Більшість людей які були на площі _ родичі самого мера, його підтримки і т.д.
Інші- робітники "Стандарт" . та їх знайомі, родичі.
Ще інші-люди яким обіцяли посадові місця.

Давайте згадаємо "Майдан помаранчевих", їх помилки ,які ми і досьогодні "розгрібаємо". Хочете теж саме-буде Вам.

Отредактировано Boston (15 июня, 2013г. 12:37:44)

0

179

Boston написал(а):

Да, я йому заздрю, а ви хіба ні?

Отредактировано Boston (Сегодня 12:37:21)

Заздрість - погане почуття, здоров'я їсть.

0

180

Плитка в Кодыма действительно была кое-как поставлена. Но что за этим скрывалось:
Больше половины стоимости плитки оплачивали предприниматели.
Плитку ставили только ТОВ"СТАНДАРТ".
Ну а следующие действия уже ясны: Склярук деньги все забирал в кармашек свой, это деньги и якобы за всю плитку, а не за часть, также за работу и т.д. По документам всё хорошо очень было сделано, всётаки ТОВ"Стандарт" и Склярук не чужие.

И если Вы хотите чтобы Вас и Склярука грязью не поливали перестаньте других поливать. Если Вы за Склярука то пишите о нём хорошое , его достижения и т.д. Но не задевайте других, иначе начнут задевать Вас.

0

Вы здесь » Форум Кодымчан » О городе » Захоплення влади в Кодимі

Создать свой форум